Реферат «Креативні методи навчання», 2013 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 28.11.2013 02:02 · від Psy-Face · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Основна частина 2.1. Ознаки педагогічної креативності 2.2. Класифікація креативних методів та їх ознаки 2.3. Особливості креативного навчання 3. Висновок

Висновок

На основі узагальнення всього вищезазначеного вважаю за доцільне відбирати комплекс форм і методів навчання, які цілеспрямовано впливають на розвиток педагогічної креативності – творчі конкурси, індивідуальні завдання творчого характеру, колективні творчі справи, конкурси педагогічної майстерності, вивчення життєвого шляху та творчості видатних педагогів, знайомство із творчо працюючими викладачами та вивчення їхнього досвіду, виконання творчих завдань під час педагогічної практики у вищій школі тощо. Основною ж умовою ефективності роботи з розвитку педагогічної креативності майбутніх викладачів уважаю, перш за все, високий рівень професійної та особистісної компетентності викладачів, які здатні до постійного духовного і творчого зростання, зміни самого себе, усталених стереотипів у поглядах на світ. Не останнє місце займає і бажання працювати з творчою особистістю, адже це справа складна і відповідальна, яка до того ж передбачає відповідну систему стимулювання як студентів, так і творчо працюючих викладачів. Крім того, потребує ґрунтовної розробки педагогічний інструментарій для організації відповідної роботи в університеті, а також підготовки студентів до творчої педагогічної діяльності.

Коментар модератора

11 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?