Курсова робота «Аналіз фінансового стану та фінансових результатів діяльності підприємства на прикладі ВАТ «Аква - Родос»», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 24.11.2013 11:51 · від viktor · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналітична характеристика підприємства ВАТ «Аква - Родос». 1.1. Загальна організаційно - економічна характеристика підприємства ВАТ «Аква - Родос». 1.2. Характеристика галузі діяльності підприємства ВАТ «Аква - Родос». 2. Аналіз фінансового стану та фінансових результатів діяльності підприємства ВАТ «Аква - Родос». 2.1. Аналіз майна та джерел коштів підприємства. 2.2. Аналіз фінансових результатів діяльності підприємства. 2.3. Шляхи вдосконалення фінансового стану підприємства ВАТ «Аква - Родос» та заходи щодо оптимізації фінансових результатів його діяльності. Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Перехід до ринкової економіки вимагає від підприємств підвищення ефективності виробництва, конкурентоспроможності. Важлива роль у рішенні цих задач належить економічному аналізу, тому що з його допомогою розробляється стратегія і тактика розвитку підприємства, обґрунтовується вибір оптимальних варіантів управлінських рішень, здійснюється контроль за їхнім виконанням, оцінюються результати діяльності підприємства в розрізі структурних підрозділів, видів (сегментів) діяльності та центрів відповідальності, виявляються причини негараздів і наявні резерви.
Економічний аналіз провадиться на всіх рівнях управління економікою. На макрорівні (держава, галузі, регіони) здійснюється загальнотеоретичний економічний аналіз. На мікрорівні (підприємства і організації) – конкретний економічний аналіз, який називають аналіз фінансово-господарської діяльності.
Об’єктом дослідження на прикладі якого виконується курсова робота є ТОВ «Аква - Родос». Основне призначення даного підприємства полягає у зодоволенні суспільних потреб шляхом виробництва та продажу меблів для ванних кімнат.
В ході проведення аналізу на прикладі даного підприємства було досліджено ряд його показників більшості з яких мали негативне значення. Тому для покращення динаміки всіх показників даного підприємства та для уникнення загрози банкрутства було запропоновано ряд заходів, які мають наступний зміст.
Відновити фінансову стійкість підприємства за допомогою:
додаткової емісії акцій;
погашення внесків акціонерів перед внесками до статутного капіталу;
залучення стратегічних інвесторів з метою збільшення обсягу власного капіталу;
збільшити ліквідність підприємства шляхом продажу важколіквідних активів;
прискорення фінансового циклу за рахунок підвищення ефективності використання ресурсів;
Підвищити показники рентабельності за рахунок:
Зниження рівня адміністративних витрат
зниження рівня змінних витрат;
здійснення ефективної цінової політики, що забезпечує підвищення рівня прибутковості операційної діяльності;
збільшення доходів за рахунок впровадження новітніх технологій;
отримання прибутку від реалізації „новинок”.
Ці заходи сприятимуть припливу грошових потоків до підприємства, збільшення його ліквідності і як наслідок зростання його прибутковості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?