Курсова робота «Класифікація слідчих (розшукових) дій та їх види», 2012 рік

З предмету Право · додано 22.11.2013 12:06 · від Рома Хилько · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ i. Поняття та значення слідчих дій.5 1.1. Поняття та значення слідчих дій.5 1.2. Підстави та умови проведення слідчих дій.11 Розділ ii. Класифікація слідчих дій та їх види.12 2.1. Види слідчих (розшукових) дій та їх види.12 Розділ iii. Процесуальна характеристика окремих слідчих дій.14 3.1. Допит свідка, потерпілого, малолітньої або не повнолітньої особи.14 3.2. Допит обвинуваченого та допит експерта.19 3.3. Пред’явлення для впізнання особи, речей та впізнання трупа.21 3.4. Огляд місця події та огляд місця житла чи іншого володіння.24 3.5. Ексгуманація трупа.27 3.6. Освідування.28 3.7. Обшук.29 3.8. Слідчий експеримент та проведення експертизи.31 Висновки.33 Список використаних джерел.34

Висновок

Під слідчими (розшуковими) діями в кримінальному процесі слід розуміти врегульовані нормами кримінально-процесуального права процесуальні дії, спрямовані на збирання і перевірку доказів, здійснювані в певних стадіях кримінального процесу уповноваженою на те особою, яка несе персональну відповідальність за їх проведення.
Слідчі (розшукові) дії займають провідне місце в системі засобів пізнання обставин злочину у стадії досудового розслідування в кримінальному процесі України.
Системними ознаками слідчих (розшукових) дій є: 1) спрямованість цих дій на одержання фактичних даних про юридично значимі обставини кримінальної справи; 2) провадження слідчих (розшукових) дій особисто слідчим, який несе персональну юридичну відповідальність за їх обґрунтованість і законність. Відсутність однієї із цих ознак, робить неможливим включення процесуальної дії до системи слідчих (розшукових) дій. З цього слідує, що систему слідчих (розшукових) дій в кримінально-процесуальному праві складають: допит, пред’явлення особи для впізнання огляд, ексгумація трупа, обшук, слідчий експеримент, освідування особи, проведення експертизи.
Слідчі (розшукові) дії слід відрізняти від негласних слідчих (розшукових) дій, які хоча і є їх різновидом, проте відомості про факт та методи їх проведення не підлягають розголошенню.
Негласні слідчі (розшукові) дії, є різновидом слідчих (розшукові) дії, проте відомості про факт та методи їх проведення не підлягають розголошенню. Проводяться у випадках, якщо відомості про злочин та особу, яка його вчинила, неможливо отримати в інший спосіб.
Усі слідчі (розшукові) дії проводяться за наявності правових та фактичних підстав з дотриманням процесуальних правил їх проведення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?