Курсова робота «Світова та міжнародні валютні системи», 2011 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 22.11.2013 11:27 · від Алина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Роль та характеристика світової та міжнародної валютної системи 1.1. Сутність та роль валютних систем у розвитку міжнародних відносин 1.2. Еволюція розвитку Світової валютної системи Розділ 2. Характеристика та особливості функціонування міжнародних валютних систем 2.1. Система золотого стандарту 2.2. Бреттон-Вудська валютна система 2.3. Ямайська валютна система 2.4. Сучасна Європейська валютна система Розділ 3. Основні заходи по удосконаленню міжнародної валютної системи Висновки Список використаної літератури

Висновок

Валютні відносини відіграють важливу роль у формуванні міжнародних економічних відносинах. Розглянувши розвиток світової та міжнародних валютних систем виявлено основні напрями активізації їх діяльності та з’ясовано, що протягом всього часу існування валютних систем найбільш ліквідним активом залишалося золото, що надавало можливість його перетворення на грошові активи.
Нестабільність світової та міжнародних валютних систем протягом періоду свого розвитку дозволило виявити негативні тенденції та закономірності, які в свою чергу дозволили виявити напрями вдосконалення валютних систем в посткризових умовах господарювання.

Коментар модератора

38 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?