Курсова робота «Організація продовольчого постачання в підприємства ресторанного бізнесу», 2004 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 31.05.2007 17:27 · від asik · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика готелів 2. Характеристика підприємств громадського харчування при готелях 3. Укладення договорів з великими постачальниками 4. Закупка сільськогосподарської продукції на ринках 5. Організація транспортних перевозок Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Організація харчування у готелях - дуже важливий чинник обслуговування відвідувачів готелю, що впливає на кількість відвідувачів та завантаження готелю. Підприємства ресторанного господарства в готелях сприяють залученню додаткових доходів готелю. Дуже важливо правильно організувати діяльність ресторану у готелі, щоб відвідувачам було затишно і комфортно, і щоб їм знову і знову хотілося прийти і відпочити саме в цьому ресторані.

Створюючи в Україні індустрію туризму, намагаючись гідно увійти до міжнародного ринку туристичних послуг, необхідно реконструювати діючі, будувати нові сучасні підприємства ресторанного господарства, здатні конкуруванти з кращими ресторанами світу, завоювати авторитет і популярність.

На сьогодні в Укрвїні немало ресторанів такого рівня. Прикладом можуть слугувати ресторани готельного комплексу «Київська Русь» (м. Київ), що за європейською класифікацією відповідає вимогам, що становляться до готелів «****». Тільки в готелі «Київський» працює три ресторани («Європейський», «Польський», «Український») з відповідною кухнею.

Таким чином, аналіз ситуації на ринку й орієнтація на економічно привабливі канали збуту й постачання продукції будуть сприяти тому, що споживачі будуть одержувати високоякісну українську продукцію за помірними цінами, а фермери будуть мати очікувані прибутки, не тільки виростивши якісний товар, а й зумівши ефективно його реалізувати.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення