Реферат «Шахрайство», 2011 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 14.11.2013 19:00 · від Юлія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття та основні схеми шахрайства персоналу 2. Методи протидії шахрайству на підприємстві Висновок Список використаних джерел

Висновок

Протидія здійсненню шахрайських дій у господарському процесі підприємств стає все більш актуальним та суттєвим аспектом як професійної діяльності управлінського персоналу, так і складової захисту інтересів власників. Показники фінансової нестабільності в умовах кризових явищ, які спостерігаються протягом останніх років, акцентують увагу на винятковій значущості вирішення зазначених проблем та розробки дієвого механізму внутрішнього контролю для забезпечення стабільного розвитку й ефективного функціонування вітчизняних й зарубіжних суб’єктів господарювання.
Найбільш поширеним та дієвим механізмом захисту від економічних злочинів та корпоративного шахрайства залишається система внутрішнього контролю на підприємствах. Саме система внутрішнього контролю покликана запобігти будь-яким проявам шахрайства, своєчасному виявленню фактів здійсненого шахрайства та економічних злочинів, фіксувати їх найголовніше, вживати заходів щодо їх уникнення та запобігання їх і, найголовнішому повторному виникненню.

Коментар модератора

15 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?