Курсова робота «Державна судова адміністрація України в системі державних органів», 2011 рік

З предмету Право · додано 13.11.2013 16:57 · від Денчик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Місце Державної судової адміністрації України в системі державних органів 4.1.1. Державна судова адміністрація України як центральний орган виконавчої влади 4.1.2. Державна судова адміністрація України як суб’єкт судової діяльності 7.1.3. Державна судова адміністрація України як суб’єкт правозахисної діяльності 9.2. Структура та функції Державної судової адміністрації України 11 2.1.11. 2.2. Структура Державної судової адміністрації України 13 2.3. Функції та повноваження Державної судової адміністрації України та її структурних підрозділів 15 3. Напрямки та результати роботи Державної судової адміністрації України зі зверненнями громадян 21. Висновки 26 Список використаної літератури 28

Висновок

Поширення юрисдикції судів на всі правовідносини, що виникають у державі, потягло за собою різке збільшення надходження справ до судів і, як наслідок, збільшення чисельності суддів. Крім того, відбулося ускладнення процедури розгляду як кримінальних, так і цивільних справ та матеріалів про адміністративні правопорушення, розглядати які можливо лише у пристосованих для цього залах судового засідання. За таких умов переважна більшість приміщень районних та практично всіх апеляційних судів виявилася непридатною для здійснення судочинства. Через недостатність коштів на технологію розгляду справ у деяких областях суди вимушені були зупиняти свою діяльність, а уповноважені органи, які на той час забезпечувати діяльність судів, діяли неефективно, що призводило до втрати контролю над ситуацією. Залишались невиконаними Постанова Верховної Ради України від 24 вересня 1994 року № 4019-XII «Про забезпечення діяльності судів», розпорядження Президента України від 27 липня 1996 року № 208/96-рп «Про забезпечення судів приміщеннями» та інші акти Президента й Уряду.
Існувала значна кредиторська заборгованість та числені невиконані рішення судів за позовами суддів, борг за якими сягав декілька мільйонів гривень. Усе це поєднувалося з відсутністю достовірної оперативної інформації щодо стану матеріально-технічного забезпечення судів. Обсяги видатків на утримання судів становили у 2006 році лише 564 млн. грн., а на теперішній час – 1,2 млрд. грн. при потребі в 1,6 млрд. грн. на поточні видатки та 651,6 млн. грн. на капітальні видатки.
Основними завданнями Державної судової адміністрації України є створення належних умов діяльності судів, органів суддівського самоврядування, кваліфікаційних комісій суддів та організації їхньої роботи, фінансового, матеріально-технічного, інформаційного, правового, а також кадрового забезпечення тощо.
На сьогодні практично знято проблему і врегульовано механізми фінансування поточних видатків на безпосереднє здійснення судочинства, більш як 300 судам надано та придбано нові приміщення. Достатньої уваги приділяється питанням санаторно-курортного лікування суддів та забезпечення житлом. Кожний суддя забезпечений мантією, нагрудним знаком та посвідченням судді, оперативно вирішуються ряд інших соціальних питань.
Значних результатів досягнуто в інформатизації судів: в апеляційні та місцеві суди поставлено комп’ютерну техніку, що забезпечило їх підключення до єдиної комп’ютерної мережі, в усіх судах встановлено комп’ютерну систему законодавства «Ліга».
При Державній судовій адміністрації України, з метою вирішення питань забезпечення судів кваліфікованими кадрами суддів та працівників апарату судів, утворено Академію суддів України та вісім її регіональних відділень, де щорічно підвищують кваліфікацію близько однієї тисячі суддів та працівників апарату судів загальної юрисдикції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?