Звіт з практики «Звіт з виробничої практики підприємство Принт Сервіс», 2013 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 10.11.2013 15:10 · від Nataleto · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Характеристика підприємства 5 1.1. Загальна характеристика підприємства 5 1.2. Характеристика ассортименту послуг 6 1.3. Структура підприємства 9 1.4. Аналіз цінової політики 11 1.5. PR-та рекламне супроводження діяльності організації. 12 1.6. Технічне та технологічне забезпечення діяльності організації 12 1.7. Аналіз діяльності підприємства 13 Розділ 2. Характеристика фінансово - господарської діяльності підприємства 15 Розділ 3. Розрахунок економiчного ефекту від прийняття рішень 19 Висновок 21 Список посилань 23 Додатки 24

Висновок

Безсумнівною перевагою фірми є якість, терміни і ціна на послуги, що включає впровадження нової продукції, яка користується попитом, за прийнятними цінами.
Стимулювання збуту в ПП «Принт Сервіс Плюс» використовується дуже слабо. Формуванню привабливого образу фірми в очах громадськості, тобто зв'язків з громадськістю, також не приділяється належна увага: з традиційних методів PR можна виділити лише вивіски, довідники. Але використання Інтернет технологій дозволяє значно доповнити традиційні прийоми і знизити витрати.
Щоб підприємство вважалося успішним, необхідно враховувати всі фактори, що впливають на конкурентні позиції його продукції: якість товару, асортиментний набір, тому товарна політика посідає важливе місце у підвищенні конкурентоспроможності всього підприємства. Основними критеріями формування асортиментної політики є попит і пропозиція на ринку поліграфічних послуг і друку. Аналізуючи пропозицію, можна визначити так звані слабкі місця підприємства, визначити де і що слід доопрацювати.
В організації чітко розподілені повноваження і міри відповідальності по кожній посаді, є посадові інструкції. Посадова інструкція дає докладний опис функцій, повноважень, сфер відповідальності і відносин працівника з іншими. Вона служить для направлення діяльності нових працівників, зменшує випадки непорозумінь і протиріч з питань відповідальності і повноважень.
Організаційні відносини між структурними підрозділами здійснюються в умовах непрямого зв'язку. Вони зводяться до прийняття відповідними керівниками обов'язкових для виконання управлінських рішень, що регулюють діяльність працівників. Ці рішення зазвичай вказують методи роботи, тобто конкретні дії, спрямовані на досягнення цілей, поставлених перед працівником.
Керівництву підприємства ПП «Принт Сервіс Плюс» можна рекомендувати наступні напрямки поліпшення стану діяльності:
1. Обслуговування додаткових груп споживачів.
2. Регулярна участь у виставках сувенірної продукції.
3. Використання інтернету в цілях реклами і збуту своїх послуг.
Це дозволить збільшити збут продукції, впізнаваність фірми, збільшить її фінансові обороти.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?