Курсова робота «Кримінально-правова характеристика порушення законодавства про референдум», 2010 рік

З предмету Право · додано 02.11.2013 08:32 · від Bratuk · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Конституційно-правова регуляція порядку Призначення та проведення референдуму в україні 5 1.1. Поняття та види референдумів 5 1.2. Призначення та порядок проведення референдумів 11 1.3. Предмет Всеукраїнського референдуму та його особливості 17 Розділ 2. Референдум як засіб забезпечення народовладдя 22 2.1. Референдум в теорії, законодавстві та практиці здійснення народовладдя в Україні 22 2.2. Міжнародний досвід правового регулювання організації та проведення референдумів 29 2.3. Шляхи вдосконалення інституту референдуму, посилення його ролі у здійсненні народовладдя в Україні 34 Розділ 3. Практична частина 37 Висновки 40 Список використаних джерел 43

Висновок

Таким чином, сьогодні Україна проголошена суверенною,незалежною, демократичною та правовою державою згідно з Конституцією України. Відповідно до положень основного закону народ є єдиним джерелом влади, який здійснює свою політику безпосередньо та через органи державної влади. З метою виконання цих положень, тобто здійснення народовладдя, й існує референдум.
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про Всеукраїнські та місцеві референдуми» референдум - це спосіб прийняття громадянами України шляхом голосування законів України, інших рішень з важливих питань загальнодержавного і місцевого значення.
Найчастіше референдум ототожнюють з опитуванням громадської думки. Іноді референдумом називають будь-яке голосування виборців незалежно від його наслідків. Справді, за своєю суттю референдум, як і інші форми народовладдя — вибори, народне обговорення і опитування, є правом реальної суверенної і верховної волі народу.
Можна стверджувати, що референдум – це одна з найважливіших ознак демократії, яка свідчить про те, що джерелом влади в державі є народ, і його рішення враховуються і виконуються. Той факт, що референдум може ініціюватися не лише Президентом України та Верховною Радою України, а й самим народом доводить, що громадяни України при бажанні можуть змінити законодавство так, як вони вважають за потрібне.
Але за всіх переваг, безпосереднє народовладдя має і свої “слабкі місця”, а саме: низька ефективність і безконтрольність політичних рішень унаслідок прийняття їх широким загалом; небезпека властивої масам схильності до ущемлення свободи в ім'я рівності; складність і дорожнеча практичного здійснення прямого народовладдя; неможливість залучити більшість громадян до систематичної участі в управлінні без примусу, внаслідок небажання значної частини населення займатися політикою і багато іншого. До того ж, у багатьох випадках для прийняття важливих державно-правових рішень необхідна наявність спеціальних професійних знань та досвіду,але оскільки більшість громадян його не мають то не завжди рішення,прийняті на референдумі є виваженими та юридично правильними.
На референдум(особливо всеукраїнський) можуть виноситися лише важливі питання загальнодержавного рівня,адже, якщо питання будуть дріб’язковими чи не важливими для нормального функціонування і розвитку держави, то і саме значення референдуму зведеться нанівець. Адже на прикладі практики інших держав можна спостерігати поступове зменшення значення референдуму, кількості учасників та збільшення байдужості громадян. За порушення положень законодавство про референдум Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність,що доводить всю серйозність референдарного процесу. Інституту референдуму в Україні бракує відповідного конституційно-правового процесуально-процедурного регулювання. Необхідний новий закон про референдуми, який чітко визначив би термінологію, процедури проведення референдумів та – що, мабуть, найбільш важливо – механізм втілення його результатів у державно-правове життя. Референдуми по своїй суті не є кінцевим етапом, вони – важливий крок на шляху демократичного розвитку. У виборчому процесі реалізується більшість елементів, притаманних демократії: право брати участь в управлінні державними справами, свободи слова та об'єднань. Референдум – це прояв основних принципів демократії за умов участі громадян на всіх його етапах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?