Дипломна робота «Іноземні інвестиції як складова економічного розвитку держави», 2013 рік

З предмету Фінанси · додано 27.10.2013 09:44 · від Аля · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Теоретико-організаційні основи залучення іноземних інвестицій 1.1. Економічна природа іноземних інвестицій, суть та роль в національній економіці. 1.2. Нормативно – правове забезпечення іноземних інвестицій в Україні Висновки до розділу 1 Розділ 2. Практика залучення іноземних інвестицій в україну 2.1. Сучасний стан інвестиційного клімату 2.2. Аналіз іноземних інвестицій за видами економічної діяльності 2.3. Оцінка залучення іноземних інвестицій в економіку України Висновки до розділу 2 Розділ iii. Шляхи активізації інвестиційної діяльності в україні 3.1. Напрямки поліпшення інвестиційного клімату в Україні 3.2. Стратегічні пріоритети залучення іноземних інвестицій в економіку держави Висновки до розділу 3 Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Потреба України в іноземних інвестиціях зумовлена трьома головними причинами. По-перше, надзвичайно низькою інвестиційною активністю власних товаровиробників і підприємств. По-друге, гострою необхідністю технічної і технологічної модернізації як самого виробництва, так і всієї ринкової та соціальної інфраструктури шляхом імпорту сучасних технологій, машин і устаткування. По-третє, проблемами впровадження в усі сфери господарського життя нових методів управління, менеджменту і маркетингу як необхідних атрибутів ринкової системи.
Враховуючи міжнародний досвід залучення інвестицій можна сказати, що в окремих випадках податкові важелі можуть стати не тільки важливим, а й вирішальним спонукальним мотивом для інвесторів. На різних рівнях влади діють закони та правила, що часто суперечать один одному. Додатковим джерелом нестабільності є надання законам та інструкціям зворотньої сили. Така практика серйозно турбує іноземних інвесторів, особливо коли законодавство зачіпає вже існуючі капіталовкладення. Отож, загальнодержавна політика повинна забезпечити узгодження інтересів держави та інвесторів з врахуванням існуючого співвідношення пропозиції і попиту на ринку капіталів, реальних можливостей нашої країни.
Для поліпшення інвестиційного клімату за для забезпечення розвитку економіки України необхідно:
- забезпечення стабільності та прозорості у правової і судової сферах;
- подолання корупції на всіх рівнях влади;
- лібералізація підприємницької діяльності шляхом суттєвого зменшення рівня бюрократії та спрощення регуляторного середовища;
- стимулювання внутрішнього попиту на українську продукцію;
- зниження фіскального тиску на бізнес і зменшення податків;
- активний і комплексний розвиток українського ринку цінних паперів., створення умов для розвитку сучасних фондових інструментів, біржової і депозитарної інфраструктури.
Розподіл прямих іноземних інвестицій за регіонами України є нерівномірним, що зумовлено їх різною інвестиційною привабливістю. Аналізуючи наведені дані, можна зробити висновок, що іноземні інвестори охоче вкладають кошти у промислові регіони, оскільки більшість їх «цікавить» металообробка, харчова і хімічна промисловість, будівництво, транспорт. Привабливість регіонів країни має тенденцію змінюватися кожного року. На це впливають різні чинники, в останній час – це світова фінансова криза. Слід зазначити, що інтерес іноземних інвесторів до м. Київ незмінний, оскільки він є столицею європейської держави. Тут обертається значна готівкова маса країни, активно розвивається ринкова інфраструктура, досягнуто помітного зростання промислового виробництва, з кожним роком поліпшується тенденції будівництва і розвитку транспорту. У м. Київ іноземні інвестиції зосереджені у фінансовому, кредитному і страховому секторах економіки.

Коментар модератора

84 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?