Курсова робота «Структура та діяльність Міжнародної організації праці», 2012 рік

З предмету Право · додано 23.10.2013 17:32 · від Надія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.5 Розділ 1. Міжнародна організація праці, основні завдання, напрямки діяльності та структура.7 1.1. Історія і причини створення Міжнародної організації праці.7 1.2. Основні завдання та цілі діяльності Міжнародної організації праці.12 1.3. Структура Міжнародної організації праці.16 Розділ 2. Основна діяльність Міжнародної організації праці.24 2.1. Основні напрямки діяльності Міжнародної організації праці.24 2.2. Права людини та їх захист як основний напрям діяльності Міжнародної організації праці.30 2.3. Діяльність Міжнародної організації праці в Україні.36 Висновки.40 Список використаних джерел.41 Додатки.43

Висновок

Міжнародна організація праці (МОП) - спеціалізована установа (нині працює при ООН), створена в 1919р. з метою встановлення і забезпечення суспільної злагоди, захисту прав людини, розвитку принципів трипатризму, соціального прогресу в усьому світі.
Головними цілями МОП відповідно до її статуту виступають: захист інтересів та прав трудящих шляхом регламентації робочого часу; боротьба з безробіттям; встановлення гарантії заробітної плати та визнання принципу рівності оплати за однакову працю; захист працівників від професійних захворювань та травматизму на виробництві; регламентація питань соціального страхування та соціального забезпечення та ін.
МОП розробляє міжнародні програми щодо покращання умов праці та життя працівників, підвищення можливостей зайнятості, забезпечення основних прав людини, вдосконалення загальної і професійної освіти. Ці програми ґрунтуються на міжнародних трудових нормах, що встановлюються конвенціями та рекомендаціями МОП.
Міжнародні правові акти – Конвенції та Рекомендації – приймаються в рамках, закріплених в статуті МОП та інших документах.
Конвенції та рекомендації МОП разом з різними актами ООН, що діють у світовому масштабі, і актами локальної дії, прийнятими регіональними організаціями, утворюють міжнародний кодекс праці. Міжнародний кодекс праці – це різноманітні міжнародні трудові норми. Він є об’єктом практичного використання в якості визнаного у цивілізованому світі еталона, зведення модельних актів з соціально-трудових відносин, засвоєння якого є необхідною умовою розробки та вдосконалення національних систем трудового права.
Міжнародне технічне співробітництво здійснюється у вигляді надання експертами МОП допомоги країнам у вирішенні різних соціально-трудових проблем.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?