Курсова робота «Світовий ринок злиттів та поглинань», 2012 рік

З предмету Економіка · додано 20.10.2013 23:22 · від Allice_May · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Теоретичні основи розвитку ринку злиттів і поглинань 1.1. Сутність і мотиви злиттів та поглинань.5 1.2. Економічні вигоди і витрати злиттів та поглинань.11 2. Аналіз світового ринку злиттів та поглинань 2.1. Аналіз тенденцій та закономірностей на світовому ринку М&A.20 2.2. Аналіз злиттів та поглинань у світових галузях.33 3. Рекомендації та особливості світового ринку злиттів та поглинань 3.1. Особливості світового ринку злиттів та поглинань.43 3.2. Особливості зліттів та поглинань за участю українських компаній.50 Висновки.58 Список використаної літератури

Висновок

Злиття-поглинання - це складний економічний процес щодо інтеграції двох або більше компаній для їх подальшої спільної діяльності. Існує ціла група підвидів цих процесів укрупнення, деякі з них можуть застосовуватися, як перехідні етапи для інших, але в будь-якому випадку - вибір способу реалізації інтеграційного процесу залежить від конкретних цілей, переслідуваних злит компаніями.
Фактична реалізація злиттів-поглинань - процес досить трудомісткий, вимагає безлічі підготовчих етапів для прийняття вірного остаточного рішення. Попереднє планування та оцінка варіантів є жорстко регламентованими, а відхід від встановлених правил може призвести до невдалої і невигідною угоді. Взагалі всі етапи реалізації злиттів-поглинань вимагають підпорядкування відповідної нормативно-правовій базі, в іншому випадку угода також може стати невдалою, може бути визнана незаконною і підлягає примусовому розірванню.
У сучасних економічних умовах, які склалися в світі, і нашій країні зокрема, можна сказати, що обстановка розташовує до розвитку ринку M & A. Як видно з прикладів, яких в даний час на ринку безліч, найбільш активно продаватися будуть бізнеси, які не в змозі відповідати за своїми зобов'язанням - це різні фінансові компанії (банки, пайові інвестиційні фонди і т.п.) Також у непростому становищі опиняться компанії, які раніше залучили значні кредити, а тепер не мають достатнього прибутку для його виплати. У цю категорію входять багато торгових мереж та інші компанії з самих різних галузей, які вибудовували проекти і брали кредити в розрахунок на швидке зростання ринку в цілому і своїх продажів. Очікується, що в 2009 році кількість угод M & A буде рости, хоча середня вартість покупки компаній буде невисока.
Ринок злиттів зростає не тільки кількісно, але і якісно. З метою посилення позицій на ринку не виключені злиття російських компаній з іноземними. Доцільно детально регламентувати процедуру міжнародного злиття в російському національному законодавстві та передбачити спеціальні пільги та преференції для компаній, створених шляхом міжнародного злиття, з метою підвищення інвестиційної привабливості Російської Федерації на ринку злиттів.
Кожній країні необхідно самій визначати власну позицію з урахуванням специфіки умов свого розвитку, потреб і в рамках власних ширших завдань. При цьому слід враховувати і виважено оцінювати всі пов'язані з цими рішеннями позитивні і негативні сторони, чи йдеться про ефективність, зростання виробництва, розподілі доходу, доступі до ринків або про різних завданнях неекономічного характеру.
Наслідки транскордонних злиттів і поглинань можна скорегувати за допомогою важелів політики, особливо в області конкуренції. У зв'язку з лібералізацією режимів ввезення прямих іноземних інвестицій в усьому світі важливо не допустити того, щоб на зміну бар'єрам, що регулює ПІІ, прийшла антиконкурентна практика компаній.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?