Реферат «Авторитарний та демократичний стиль управлінської діяльності», 2010 рік

З предмету Право · додано 19.10.2013 14:20 · від Suava · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Авторитарний стиль.4 2. Демократичний стиль.7 3. Співвідношення двох стилів.11 Висновок.13 Список виористаних джерел.14

Висновок

Наука управління має у своїй основі систему базових положень, елементів, моделей, стилів керівництва, притаманні тільки їй, при цьому пов'язані з управлінням. Поведінкою одного з основних і найбільш складних суб'єктів управління - людини також будуватися на певній діяльності, внутрішніх переконань, які визначають його ставлення до дійсності.
Пильна увага приділяється розробці та практичному застосуванню основних базових положень управлінської діяльності, співвіднесених з особливостями соціальних взаємодій окремих особистостей. При цьому значимість надається забезпечення ефективності управлінської діяльності: підготовки та прийняття рішень, їх наукової обгрунтованості, їх практичної реалізації, контролю над їх виконанням.
Від вибору стилю керівництва залежить не тільки авторитет керівника і ефективність його роботи, але так само атмосфера в колективі і взаємини між підлеглими і керівником. Коли вся організація працює досить ефективно і рівно, то керівник виявляє, що крім поставлених цілей досягнуто і багато іншого, - в тому числі і просте людське щастя, взаєморозуміння і задоволеність роботою..
Сучасний фахівець, навіть якщо він не керівник, може всебічно проявляти себе на роботі, але, активно взаємодіючи з колективом і керівництвом, він повинен володіти необхідною культурою спілкування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?