Реферат «Ноу-хау та комерційна таємниця як об’єкти правової охорони», 2011 рік

З предмету Право · додано 19.10.2013 14:18 · від Suava · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Загальні положення комерційної таємниці. 2. Співвідношення понять комерційна таємниця та ноу-хау. 3. Правовий захист комерційної таємниці та ноу-хау.

Висновок

Підсумовуючи вище викладене можна дійти висновку, що основна авторська концепція полягає у тому, що під інформацією пропонується розуміти не «документовані або публічно оголошені відомості …» (ст. 200 ЦК України, ст. 1 Закону України «Про інформацію»), а «повідомлення, яке містить відомості», можливо і конфіденційні, або документовані.
Потрібно відносити інформацію, конфіденційну інформацію (комерційну таємницю і ноу-хау) до нетипових об’єктів цивільного права, заснованих на фактичній монополії, яким притаманні «свої» властивості у відповідному режимі доступу. Зокрема особа, яка фактично контролює конфіденційну інформацію (комерційну таємницю і ноу-хау) не має абсолютного захисту, відповідно не існує і суб’єктивного права, а тільки охоронюваний законом інтерес.
Механізм правового регулювання таких об’єктів буде іншим, відмінним від типових об’єктів цивільного права (речей) та об’єктів права інтелектуальної власності епохи механіки та термодинаміки. У нову епоху – сучасних інформаційних технологій це дозволило автору вийти «за рамки» традиційного уявлення про інформацію (конфіденційну інформацію: комерційну таємницю і ноу-хау) як об’єкта цивільного права, заснованого на праві власності (ст. 38 Закону України «Про інформацію») або праві інтелектуальної власності (ст.ст. 505-508 ЦК України).
Таким чином, все це повинно привести до суттєвого перегляду законодавства України про інформацію, конфіденційну інформацію (комерційну таємницю і ноу-хау) з урахуванням європейських стандартів та міжнародних нормативних актів, що в свою чергу дасть поштовх для подальшого розвитку України в даному напрямі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?