Курсова робота «Поняття та зміст воєнної небезпеки», 2010 рік

З предмету Право · додано 19.10.2013 14:17 · від Suava · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ 1. Поняття воєнної безпеки України.4 1.1. Загальна характеристика національної безпеки України.4 1.2. Воєнна безпека як одна із сфер безпеки України.5 РОЗДІЛ 2. Поняття та зміст воєнної небезпеки України.11 2.1. Поняття воєнної небезпеки.11 2.2. Зміст воєнної небезпеки.15 Висновок.23 Список використаних джерел.24

Висновок

В результаті дослідження я дійшов висновку, що забезпечення ефективного реагування на сучасні виклики, небезпеки та загрози національній безпеці є пріоритетним завданням реформування системи державного управління забезпеченням національної безпеки України.
Важливою умовою проведення дієвої політики забезпечення національної безпеки на внутрішньодержавному та зовнішньополітичному рівнях є використання науково обґрунтованих методик аналізу, прогнозування та нейтралізації реальних і потенційних загроз, попередження виникнення нових деструктивних чинників впливу на національну безпеку.
Характер сучасних воєнних загроз кардинально змінився. Існують блоки зовнішніх і внутрішніх воєнних загроз, які включають загрози глобального, регіонального і місцевого характеру. Виник цілий ряд нових воєнних загроз, які ще кілька років тому вважалися маловірогідними або малозначимими. Посилився взаємозв'язок між зовнішніми і внутрішніми загрозами. Зросла небезпека регіональних, локальних, але особливо внутрідержавних конфліктів і воєн. Абсолютно іншим став склад протиборчих сил. Змінилися засоби, які можуть використовуватися для військового тиску і реалізації воєнних заіроз.
В умовах динамічних змін у теорії і практиці міжнародних відносин
концептуальні підходи до аналізу політики забезпечення національної безпеки
значною мірою зберігають свою актуальність і можуть застосовуватися для
характеристики та оцінки внутрішньої і зовнішньої політики держави,
спрямованої на захист та реалізацію національних інтересів.
Таким чином, розташування України в серці Європи, перетин України декількома світовими цивілізаціями робить її об'єктом постійних воєнних загроз як локального, так і масштабного характеру.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?