Курсова робота «Кримінальне провадження в суді апеляційної інстанції, як стадія кримінального процесу», 2012 рік

З предмету Право · додано 19.10.2013 14:02 · від Suava · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Загальна характеристика апеляційного оскарження. 6 1.1. Історія зародження та розвитку апеляційного оскарження на території України.6 1.2. Поняття і значення апеляційного оскарження.8 1.3. Об’єкт і предмет апеляційного оскарження.11 Розділ 2. Суб’єкти і межі апеляційного оскарження як стадії кримінального процесу. 14 2.1. Коло суб’єктів апеляційного оскарження судових рішень.14 2.2. Апеляційне оскарження судового рішення засудженим, виправданим або особою, до якої застосовано примусовий захід медичного характеру.15 2.3. Подання апеляції прокурором. 19 2.4. Апеляційне оскарження судового рішення потерпілим та його представником.21 розділ 3. Процесуальний порядок і строки апеляційного оскарження.23 3.1. Форма та зміст апеляції.23 3.2. Порядок і строки подання апеляції.26 3.3. Процесуальні наслідки подання апеляції.28 Висновок.30 Список використаних джерел.31

Висновок

Дослідивши історичний шлях зародження та становлення апеляційного оскарження на території України, можна дійти до висновку, що інститут апеляційного оскарження та інстанційність розгляду кримінальних справ не є новим для вітчизняного кримінально-процесуального права. Воно виникає при побудові судової системи за принципом ієрархічності (інстанційності) з можливістю повного перегляду судового рішення шляхом нового розгляду справи судом вищого рівня.
Апеляційне оскарження зародилося на українських землях за часів Київської Русі. Подальший розвиток цього процесуального інституту відбувся в процесі історичного розвитку права на українських землях. Воно є різновидом оскарження в загальній системі видів оскарження судових рішень в кримінальних справах, який визначається особливістю приводів, умов, суб’єктів, форми, змісту, строків та порядку оскарження.
Апеляція є уніфікованою формою звернення до суду апеляційної інстанції сторони обвинувачення, захисту та інших осіб, інтересів яких стосується, про незгоду з рішенням суду першої інстанції. За своїм змістом апеляційне оскарження є невід’ємною частиною апеляційного провадження в кримінальних справах. Можна виділити такі етапи апеляційного оскарження: 1) ознайомлення з рішенням суду і його оцінка, 2) складання апеляції, 3) подання апеляції до суду. В Україні кримінальний процес має публічний, а не позовний характер, за виключенням справ приватного та приватно-публічного обвинувачення. Його реалізація відображається у повноваженнях суду апеляційної інстанції.
Таким чином, справедливість судового рішення неможлива без реалізації права заінтересованої особи на його перевірку іншим складом суду, незалежним від суду, що постановлював оскаржуване рішення, та який без відправлення справи в той самий суд може сам скасувати попереднє рішення і, дослідивши необхідні обставини, постановити своє, остаточне рішення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?