Курсова робота «Інвентаризація як елемент бухгалтерського обліку», 2011 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 13.10.2013 14:16 · від Nastynchik · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Інвентаризація як вид первинного спостереження, прийом бухгалтерського обліку та формування доказу. 5 2. Класифікація інвентаризації. 10 3. Порядок підготовки і проведення інвентаризації. 15 4. Методика виявлення і оформлення результатів інвентаризації. 28 5.Відображення результатів інвентаризації в регістрах обліку та фінансовій звітності.37 Висновки та пропозиції. 39 Список використаних джерел. 40

Висновок

В ході написання курсової роботи була досягнута мета роботи та виконані всі поставлені завдання і наприкінці можна зробити такі висновки.
Для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства зобов'язані проводити інвентаризацію активів зобов'язань, при якій перевіряються та документально підтверджуються їх наявність, стан та оцінка.
Звітність, не підтверджена результатами інвентаризації, може розглядатися як недостовірна і недійсна, оскільки складена без дотримання вимог чинного законодавства.
Головним завданням бухгалтерського обліку є формування повної, достовірної інформації про наявність і рух майна, господарські процеси і результати діяльності підприємства, яка необхідна для керівництва та управління.
Інвентаризація є найважливішими прийомами бухгалтерського обліку, що у поєднанні з документацією забезпечують об'єктивне відображення стану об'єктів обліку та умови достовірного формування показників бухгалтерської звітності.
Основна мета інвентаризації - виявлення фактичної наявності майна й зіставлення його з даними бухгалтерського обліку, перевірка повноти відбиття зобов'язань у бухгалтерському обліку. Загалом, інвентаризація виявляє правильність ведення бухгалтерського обліку, матеріалів й устаткування, що є непридатними, своєчасне їхнє списання, веде до правильності розрахунку податку на майно, виявляє надлишки матеріалів.
У ході даної курсової роботи мною був вивчений великий обсяг літератури за правилами проведення інвентаризації на сільськогосподарських підприємствах. Інвентаризація актуальна, тому що налагоджує бухгалтерський облік і з її допомогою ми перевіряємо фактичну наявність майна в організації або підприємстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?