Реферат «Міжнародна інвестиційна діяльність України, її напрямки та масштаби», 2013 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 11.10.2013 22:21 · від Марина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Економічна сутність міжнародної інвестиційної діяльності 4 Розділ 2. Аналіз інвестиційного клімату україни 8 Висновки 13 Список використаних джерел 14

Висновок

Сьогодні Україна стоїть на шляху всебічних і всепоглинаючих перетворень. За таких умов проблема налагодження стабільного інвестиційного процесу стає однією з першочергових. На жаль, інвестиційний клімат в Україні не може бути охарактеризований як сприятливий через низку проблем, зокрема нестабільність нормативно-правової бази; постійні коливання курсу національної грошової одиниці; політична нестабільність; недостатній рівень розвитку валютного регулювання; низький рівень забезпечення привабливості об’єктів інвестування, інвестиційної діяльності банків; недостатня кількість вільних економічних та офшорних зон та інших. На сучасному етапі розвитку України забезпечення сприятливого інвестиційного клімату залишається стратегічно важливим завданням, від реалізації якого залежать динаміка соціально-економічного розвитку й можливість модернізації національної економіки.
Обсяги залучених в Україну ресурсів залежать від вигод, які розраховують одержати власники ресурсів, та міри ризику. Ефективність використання міжнародних інвестиційних ресурсів в Україні залежить від мети їх одержання та ефективності конкретних інвестиційних проектів, вартості цих ресурсів, терміну надання, певних додаткових умов.
Поштовхом до нарощування інвестицій повинне стати створення сприятливих умов для дії ринкових регуляторів: формування стабільного правового поля, захисту прав власності, зниження податкового тиску на підприємства, розвиток системи ринків і ринкових інструментів, розвиток інформаційної інфраструктури ринку. Причому сприяння поліпшенню інвестиційного клімату в Україні і надалі буде забезпечуватись тільки через масштабні комплексні заходи щодо покращення інвестиційних умов і розширення механізмів та застосування сучасних інструментів здійснення інвестиційної діяльності.
Міжнародне інвестування має всі підстави стати ключовим фактором у вирішенні проблеми зупинення економічного спаду та наступного економічного розвитку в Україні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?