Курсова робота «Договір надання послуг», 2012 рік

З предмету Право · додано 01.10.2013 16:33 · від Пахан · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 РОЗДІЛ 1. Загальна характеристика договору про наданняпослуг.5 1.1. Поняття та особливості послуг та договору про надання послуг.5 1.2. Класифікація договорів про надання послуг.13 РОЗДІЛ 2. Нормативно – правове регулювання договорів про надання послуг. 16 РОЗДІЛ 3. Особливості договору довічного утримання як одиного із виду договорів надання послуг.22 Висновоки.25 Список використаних джерел.26

Висновок

Отже, зважаючи на індивідуальність та ряд специфічних ознак, що є притаманними договорам про надання послуг, а саме: забезпечення послуги вкладеною в неї професійною працею; невіддільність послуги від діяльності особи – послугонадавача; оплата здійснюється за сам процес надання послуги, а не за результат; неможливість застосування двосторонньої реституції, - необхідно здійснити заходи по створенню нормативної бази, яка врегульовувала б загальні положення щодо даної групи договорів, що суттєво покращить наявну картину нормативно-правового питання.
До висновку про необхідність виділення договорів про надання послуг у окрему групу можна дійти, зважаючи на особливість об’єкту, що вони регулюють, а це: відсутність послуги до її надання; непомітність послуги; її невичерпність; відсутність віддільного від послуги результату. У ЦК України договір про надання послуг дістав своє врегулювання у главі 63, але кілька статей, що дають визначення цього виду договору та описують його істотні ознаки, не дають належного уявлення про таку важливу групу договорів, що їх об'єднують послуги. Тому при укладенні та виконанні договору про надання послуг сторони мають відобразити усі особливості своїх відносин та їх специфічні риси.
Таким чином, з огляду на стан сучасного законодавства можна відокремити певні види договорів про надання послуг до яких належать договори доручення, комісії, консигнації, договір про охорону об’єктів, зберігання (схову), факторингу, страхування, транспортні договори (буксирування, експедиції тощо), довічного утримання, агентські договори (договір на брокерське обслуговування, дилерські послуги ін.), на розрахунково-касове обслуговування, на виконання маркетингових досліджень та ряд інших.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?