Курсова робота «Соціально – лінгвістичні аспекти американського сленгу», 2012 рік

З предмету Філологія · додано 30.09.2013 21:17 · від Пахан · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ I. Сленг як лексика обмеженого вжитку. 4 1.1. Сленг: проблема дефініції. 4 1.2. Етимологія терміну «сленг». 6 1.3. Особливості функціонування американського студентського сленгу. 10 Розділ II. Літературознавчі та семантико-стилістичні аспекти функціонування англійського сленгу в романі Дж.Д.Селінджера „Над прірвою у житі”. 13 2.1. Образ молодого американця – представника “самотнього покоління” в романі Селінджера “Над прірвою у житі”. 13 2.2. Стилістична забарвленість мови Холдена Колфілда. 18 Висновки. 28 Список використаної літератури. 29

Висновок

В сучасній англійській мові сленг є активною складовою живої розмовної мови, представляє значну частину її словникового складу, тому що різноманіття інтересів суспільства, оцінка окремих явищ носіями мови, які належать до різних соціальних і професійних груп, знаходить яскраве відображення у сленгу.
Молодіжний сленг є одним з джерел поповнення лексичного складу мови та одним з елементів культури суспільства. Мовні процеси, що розгортаються в молодіжному сленгу, роблять його природною експериментальною лабораторією для спостереження за мовними змінами в соціальному контексті. Сленг, як найбільш використовуваний функціональний різновид мови для спілкування в «своєму колі», є проявом вікового конфлікту, показником невідповідності між запитами молоді і можливостями їхньої реалізації.
Поява сленгу в американській літературі 20 століття є історично обумовленою. Молоді герої американських романів 50–60–х років подаються здебільшого в опозиції до суспільства й усталених суспільних норм та ідеалів. Проблема відчуження людини гостро актуальна для американського суспільства. Тому показовим для зображення думок і почуттів героя-одинака, самотнього у своїх пошуках, який мучиться і бунтує проти фальші реального світу, є використання експресивно-емоційної лексики. За допомогою сленгу розкриваються справжні почуття та емоції героя. Головний герой роману Дж.Д.Селінджера Холден Колфілд говорить шкільним жаргоном, постійно вживає вульгаризми, не добирає вишуканих слів. Це дозволяє не тільки поглибити портрет оповідача, але й мовними засобами характеризувати його думки і вчинки. Стилю мови роману Дж.Д.Селінджера “Над прірвою у житі”, що здається таким індивідуальним, своєрідним властива та універсальність, яка дає нам можливість скласти уявлення про мовну характеристику усього покоління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?