Курсова робота «Міжособистісні стосунки. Конфліктність.», 2013 рік

З предмету Соціальна робота · додано 30.09.2013 20:59 · від Крістінка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. На основі вивчення наукової літератури та результатів емпіричних досліджень дослідити місце та сутність міжособистісних стосунків. 2. Вивчити сутність спілкування у системі міжособистісних відносин. 3. Дослідити поняття та структурні елементи конфлікту. 4. Виявити особливості класифікації конфліктів та їх першопричини. 5. Проаналізувати міжособистісні стилі вирішення конфліктів.

Висновок

Одним із головних елементів міжособистісних відносин є спілкування між людьми. Спілкування – це процес взаємодії двох і більше осіб, спрямований на взаємне пізнання, на встановлення і розвиток взаємин, надання взаємовпливу на їх стану, погляди і поведінку, а також на регуляцію їхньої спільної діяльності. Спілкування неможливе без певного рівня розуміння. У разі спілкування об'єктом пізнавальної реальності є інша людина, партнер по спілкуванню. У ході взаємного відображення учасників спілкування «рефлексія» є своєрідною зворотним зв'язком, яка сприяє формуванню стратегії поведінки суб'єктів спілкування, і корекції їхнього розуміння особливостей внутрішнього світу одне одного. Існують два способи спілкування: невербальні та вербальні. Можна сказати, що спілкування пов'язане і з громадськими і з особистими відносинами людини. Таким чином, спілкування і є реалізація всієї системи відносин людини. Крім того, спілкування нерозривно пов'язане з людською діяльністю.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?