Реферат «Місце, роль і потенціал Данії в міжнародному торгівельному просторі», 2011 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 08.09.2013 18:39 · від Татьяна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Організація зовнішньоторгівельної діяльності в Данії Структура зовнішньої торгівлі Географічний розподіл зовнішньої торгівлі Данії Перспективи розвитку міжнародної торгівлі країни Висновок Список використаних джерел 31. стор.

Висновок

Датським компаніям стає все важче витримувати цінову конкуренцію не тільки на зовнішньому, але і на внутрішньому ринку, тобто в своїй країні. Продукції майже всіх галузей промисловості, що випускається на внутрішній ринок, протистоїть імпорт аналогічних товарів, частка яких в споживанні країни постійно зростає.
З серйозними труднощами в останні роки стикаються експортери металообробного обладнання. Підсилюється конкурентна боротьба, в особливості на ринках країн, що розвиваються, ставить у важке становище експорт енергетичного обладнання з Данії. Великі позики і кредити, одержувані для здійснення програми розвитку енергетики Бразилією, Аргентиною, Венесуелою, Колумбією, Туреччиною та низкою країн Африки і Південно-Східної Азії; бум в енергетичному будівництві в Саудівській Аравії, Алжирі, Лівії, Нігерії та інших нафтовидобувних країнах - все це призвело до подальшого зростання виробництва цього обладнання.
Японські компанії енергійно освоюють датський ринок, організовуючи опорні пункти по збуту та обслуговуванню покупців. Погіршення становища датських компаній в експорті обладнання призвело до активізації їх діяльності по зміцненню своїх позицій у країнах-споживачах шляхом покупки місцевих виробничих фірм, створення філій і змішаних фірм. Виробництво машин, де значна частка витрат ручної праці, стало вигідним налагоджувати не в ДАНІЇ, а в інших країнах на змішаних підприємствах із забезпеченням субпоставок з країн з низькою заробітною платою. Незважаючи на певний ризик у виборі зарубіжного партнера і його надійності, зокрема в питаннях забезпечення якості та термінів поставок продукції, датські підприємці вважають такий шлях виправданим для підтримки конкурентоспроможності своїх товарів в сучасних умовах.
В останні роки конкурентна боротьба все більше переміщується зі сфери цін у сферу новизни, якісних показників та асортименту продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?