Реферат «Фондовий ринок України», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 28.08.2013 18:07 · від Виктория · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Основні поняття про фондовий ринок України 4 2. Фондовий ринок України: сучасні тенденції 8 3. Місце України на світовому фондовому ринку 16 Висновок 24 Список використаних джерел 25

Висновок

Проведені дослідження дають змогу стверджувати, що сучасні тенденції на фондовому ринку не відповідають потребам розвитку національної економіки України. Для забезпечення поліпшення ситуації на вітчизняному фондовому ринку необхідна стабілізація ситуації на світовому фінансовому ринку та покращення стану реального сектора економіки країни.
Таким чином, фондовий ринок України поки що займає незначну частку в структурі міжнародних операцій з цінними паперами. Однак, завдяки стрімкому нарощуванню номінальної капіталізації фондового ринку протягом 1998-2003 рр. (що створило передумови для розвитку вторинного ринку цінних паперів) та збільшення абсолютного розміру ринкової капіталізації і її відношення до ВВП протягом 2003-2007 рр. частка України у світовому ринку цінних паперів дещо зросла. У групі країн Frontier Market Україна лідирує за показником капіталізації фондового ринку, але досі відстає за рівнем показника середньомісячних обсягів торгів цінними паперами. З точки зору інституційної структури фондовий ринок Україна представлено великою кількістю бірж, реєстраторів, зберігачів, що певним чином суперечить загальносвітовим, зокрема, європейським тенденціям, які передбачають централізацію обігу цінних паперів та укрупнення фондових бірж. На відміну від розвинених ринків цінних паперів, недостатньо розвиненим в Україні є ринок корпоративних облігацій та похідних інструментів.
Пошук шляхів активізації участі України на світовому фондовому ринку, удосконалення структури та організації вітчизняного фондового ринку і його пристосування до загальносвітових тенденцій торгівлі цінними паперами може стати предметом подальших досліджень у цьому напрямі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?