Курсова робота «Оцінка об'єктів нерухомості на прикладі земельної ділянки розташованої в с. Яблуниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 13.06.2013 16:13 · від Юрій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 Розділ 1.Нормативно-методичні засади оцінки вартості об’єктів оренди 8 1.1 Поняття та види орендних операцій 8 1.2. Правове регулювання оренди земельних ділянок 15 1.3. Нормативно-методичне регулювання оцінки земель 21 Розділ 2. Оцінка вартості земельної ділянки на прикладі земельної ділянки розташованої в с. Яблуниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області. 26 2.1. Загальна характеристика об'єкта оцінки 27 2.2. Вибір методичного підходу до оцінки земельної ділянки 30 2.3. Визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки за методичним підходом, що ґрунтується на зіставленні цін продажу подібних земельних ділянок 35 Розділ 3. Проблеми грошової оцінки земель та шляхи їх вирішення 39 Висновки 44 Список використаних джерел 46 Додатки 48

Висновок

В даній курсовій роботі проведено експертну грошову оцінку земельної ділянки, що знаходиться в с. Яблуниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, оціночна вартість земельної ділянки, визначена методом капіталізації доходу в поєднанні з методом урахування витрат на земельні поліпшення та методом аналогу продаж, становить: 1 014 000 грн., а вартість права оренди земельної ділянки, становить 1 01400 грн.
При узгодженні результатів було враховано міру впливу значень, отриманих внаслідок застосування всіх доступних методів і підходів до оцінки земельної власності, на інвестиційне рішення компетентного покупця.
На основі проведених досліджень зроблені такі висновки, що земля як основний базис усіх процесів життєдіяльності суспільства в політичній, економічній, соціальній, виробничій, комунальній, екологічній та інших сферах має вартість, оцінка якої є умовою нормального функціонування і розвитку економіки. З часу проголошення земельної реформи в Україні якісно змінились земельні відносини, структура землеволодінь і землекористувань, запроваджено плату за землю, оренду земельних ділянок, їх купівлю-продаж, дарування, міну, що зумовило запровадження грошової оцінки земель.
Необхідність в достовірній оцінці вартості земельних ділянок мають як державні й муніципальні органи виконавчої влади при управлінні земельними ресурсами, здійсненні перспективного розвитку населених пунктів, проведенні раціональної земельної і податкової політики, так і приватні суб'єкти земельного права при здійсненні різного роду цивільно-правових угод із землею.
Отже, у сучасному суспільстві оцінка земель використовується для встановлення ставок земельного податку і величини орендної плати, для інформаційної підтримки ринку землі, для оцінки ефективності існуючого функціонального використання землі, розрахункової підтримки проектних розробок. Впровадження економічних методів регулювання земельних відносин — сплата земельного податку, стягнення орендної плати за користування землею, купівля-продаж земельних ділянок, виконання інших майнових операцій із землею, компенсація за збитки, заподіяні власникам землі та землекористувачам, тощо — передбачає проведення різних видів оцінки земельної власності. Це вимагає від оцінювачів не тільки знань методики оцінки земель, але й спеціальних знань в галузі землезнавства і організації землекористування, ґрунтознавства, земельного та цивільного права, фінансів і кредиту, планування та забудови населених пунктів, будівництва, то дає змогу застосовувати різні підходи до оцінки земельної власності, використовуючи відповідні методи та техніку оцінки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення