Дипломна робота «Вдосконалення мережі ТзОВ „ТТК” на засадах ADSL», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 11.06.2013 11:04 · від XenteX · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 9 1. Аналіз локальних комп’ютерних мереж і постановка завдання 1.1. Аналіз підприємства 11 1.2. Мета реалізації комп’ютерної мережі 13 1.3. Порівняльна характеристика топологій комп’ютерних мереж 13 1.4. Елементи комп’ютерної мережі 18 2. Розробка локальної комп’терної мережі та вибір обладнання 2.1. Концепція побудови мережі 35 2.2. Вибір структури локальної мережі 36 2.3. Вибір обладнання для розробки локальної мережі 42 2.3.1. Мережевий адаптер 42 2.3.2. Комутатор 46 2.3.3. Кабельне мережеве обладнання 48 2.3.4. Додаткове мережеве обладнання 50 2.3.5. Джерело безперебійного живлення 51 2.4. Вибір сервера та робочих станцій 56 2.5. Мережева операційна система 58 2.6. Забезпечення авторифікації 60 3. Впровадження технології adsl (asymmetric digital subscriber line) 3.1. Опис технології ADSL 63 3.2. Технологічні характеристики устаткування ADSL 71 3.3. Переваги даної технології 79 4. Розрахунок показників надійності системи 81 5. Охорона праці 5.1.5. 1 Аналіз потенційно-небезпечних і шкідливих факторів, що діють на користувача комп'ютерної системи 87 5.2. Забезпечення нормальних умов праці 90 5.3. Забезпечування безпеки експлуатації ЕОМ та комп’ютерної мережі 98 6. Економінчна доцільність впровадження Комп’ютерної системи 6.1. Економічна доцільність розробки комп”ютерної системи та її впровадження 103 6.2. Розрахунок витрат на розробку комп’ютерної мережі 103 6.3. Розрахунок капітальних вкладень 105 6.4. Розрахунок експлуатаційних витрат 106 6.5. Розрахунок зведених економічних показників 107 Висновки 109 Перелік посилань на джерела 111 Додатки

Висновок

У дипломному проекті було розроблено комп’ютерну мережу для ТзОВ „ТТК” з використанням технології ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line), що забезпечить надійний і швидкий доступ до мережі Internet.
Це питання досить важливе подальшого розвитку компанії, з огляду на специфічність її потреб – надійність, масштабність, розподіл важливого інформаційного трафіку, захист від зовнішнього доступу. На сьогоднішній день розробка і використання комп’ютерних систем і мереж є запорукою успішного функціонування будь-якого підприємства із значним обсягом ресурсів.
Були поставлені і успішно вирішені завдання вибору і аналізу різних особливостей побудови і конфігурації мереженої архітектури; зроблено вибір програмного забезпечення та устаткування мережі; організації управління мережевими ресурсами і користувачами. Також проведено розрахунок затрат на комп’ютерну систему, та ефективність її використання. Все це здійснено з дотриманням умов охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки.
Комп’ютерна мережа спроектована відповідно до міжнародних стандартів по побудові кабельних мереж. Реалізована зіркова топологія мережі на основі витої пари категорії 5е. Забезпечено доступ до мережі Інтернет з використанням технології Асиметричної цифрової абонентської ліні ї(ADSL), яка одночасно з наданням доступу до Internet дозволить збільшити ефективність локальної мережі підприємства.
Використання ADSL позбавляє локальну мережу від втрати пакетів через накладання одного пакета на другий. Комутатор дозволяє одночасно підтримувати зв’язок між декількома парами комп’ютерів локальної мережі на максимальній швидкості.
Дана технологія забезпечує покращення процесу моніторингу мережі та виявлення несправностей й дозволяє зменшити середній час усунення неполадок.

В дипломному проекті представлені необхідні розрахунки і схеми, специфікація обладнання і матеріалів, необхідних для побудови комп’ютерної мережі. Також подані вимоги по монтажу, рекомендації по безпечній експлуатації системи, та налаштування мережевого обладнання.
Таким чином розроблена комп’ютерна система є економічно і апаратно вигідною й оптимальною для підприємства ТзОВ „ТТК”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?