Курсова робота «Розвиток сільського зеленого туризму на Івано-Франківщині», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 26.05.2013 15:13 · від tanchynets · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Анотація Вступ.4-5 Розділ 1.сільський зелений туризм: основні поняття та концепції.6-12 1.1. Головна мета і суть зеленого туризму.6-10 1.2. Сільський туризм як ефективна форма зайнятості.10-12 Розділ 2.передумови та етапи розвитку сільського зеленого туризму на Івано-Франківщині. 13-23 2.1. Івано-Франківський субрегіон.16-21 2.2. Стан розвитку зеленого туризму на Івано-Франківщині.21-23 Розділ 3.Європейський досвід організації сільського зеле-ного туризму.24-25 Висновок.26-27 Список використаних джерел.28

Висновок

Сільський туризм в Україні набуває поширення як в курортних регіонах, так і в більшості областей країни. Тому є потреба поєднати наявні соціально-економічні передумови, ініціативу жителів сільських територій та громадських організацій та місцевих органів влади щодо стимулювання розвитку відпочинку на селі.
На Івано-Франківщині сьогодні відбувається структурна перебудова економіки, основним завданням якої є виявлення та реалізація тих напрямів соціально-економічного розвитку регіону, в стислі терміни, використовуючи геополітичне та географічне розташування, інфраструктурне облаштування, наявний природно-ресурсний та трудовий потенціал, дозволяє якісно змінити життя мешканців краю.
Одним з таких стратегічних напрямів є туризм. За підрахунками статистичних відділів, вже в 2010 р. туристична діяльність в Івано-Франківській області суттєво впливатиме на економіку регіону та вирішення таких соціальних проблем, як зайнятість, оздоровлення, підвищення рівня життя. Особливо гостро ця проблема стоїть в сільських районах області, зокрема в гірських, і тому саме тут важливу роль повинен відіграти сільський туризм.
Сьогодні в області формується розуміння сільського зеленого туризму як специфічної форми відпочинку на селі з широкою можливістю використання природного, матеріального і культурного потенціалу регіону. Сільський зелений туризм у більшості розглядається як невід’ємна складова частина комплексного соціально-економічного розвитку села та як один із засобів вирішення багатьох сільських проблем.
Івано-Франківська область володіє сприятливими умовами для розвитку туристичної діяльності. Цьому сприяє вигідне географічне положення, наявність об’єктів природи, історії, культури. Наявність рекреаційного та соціального потенціалів дозволяє пропонувати споживачам різні види відпочинку, задовольняти смаки українських та іноземних. Особливе місце в системі туризму становить мережа санаторно-курортних та туристично-рекреаційних закладів в Івано-Франківській області, яка нараховує 171 об’єктів, серед яких 36 санаторіїв та санаторіїв-профілакторіїв, 87 туристичних баз та баз відпочинку.
Сільський зелений туризм в Івано-Франківській області відіграє суттєву роль у підвищенні культурно-освітнього рівня сільського населення. Оскільки, готуючись приймати і обслуговувати відпочиваючих, члени селянських родин мимоволі змушені поповнювати свої знання з ведення домашнього господарства, гігієни і санітарії, приготування їжі, а спілкування з гостями розширює їх кругозір, дає змогу зав’язати нові знайомства, завести нових друзів.
Соціально-економічне значення сільського зеленого туризму на регіональному рівні величезне. В першу чергу це стосується добробуту сільського населення. Практично у всіх регіонах України дуже гостро стоїть проблема безробіття в сільській місцевості. Сільський туризм створює нові робочі місця, впливаючи на вирішення проблеми бідності населення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали