Курсова робота «Розвиток і розміщення рекреаційного комплексу Чорногорії», 2011 рік

З предмету Туризм · додано 21.05.2013 16:26 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність, значення і місце рекреаційно-туристичного комплексу в господарстві 5 2. Передумови розвитку і розміщення рекреаційно-туристичного комплексу 14 3. Сучасний рівень розвитку і структура рекреаційно-туристичного комплексу Чорногорії 17 4. Розміщення і регіональні відмінності розвитку рекреаційно-туристичного комплексу 20 5. Проблеми та напрями подальшого розвитку рекреаційно-туристичного комплексу 24 Висновки 27 Список використаної літератури 29 Додатки 30

Висновок

Основою будь-якої рекреаційно-туристської діяльності є рекреаційно-туристські ресурси – сукупність природних і соціально-культурних об’єктів і явищ, що використовуються для виробництва туристських послуг, спрямованих на задоволення рекреаційних потреб людини. Ці ресурси – категорія динамічна, бо зміна обсягу і структури рекреаційних потреб призводить до залучення в рекреаційну діяльність нових елементів природного та антропогенного походження.
У структурі рекреаційно-туристських ресурсів виділяють природну і соціально-культурну складові. До природних відносяться геоморфологічні, кліматичні, водні, бальнеологічні, біологічні, ландшафтні туристські ресурси. Взаємодіючи між собою вони створюють те неповторне природне середовище, у якому людина реалізує свої потреби у відпочинку та оздоровленні. Соціально-культурні ресурси мають естетичну і семантичну цінність і служать для задоволення специфічних культурних потреб людей. Рекреаційно-туристські ресурси зумовлюють певний видовий склад туризму. При цьому один і той самий вид туризму може використовувати різні види ресурсів, а один вид ресурсів може бути основою для розвитку різних видів туризму.
Головною ознакою для класифікації є мета туристської діяльності, залежно від неї можна виділити ряд галузей туризму, зокрема екскурсійний або пізнавальний, рекреаційний, етнічний або сентиментальний, науковий, діловий, спортивний, релігійний або сакральний, пригодницький або екстремальний, екологічний, сільський зелений, лікувально-оздоровчий.
... продовження в роботі

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення