Курсова робота «Проблеми аграрних відносин», 2013 рік

З предмету Макроекономіка · додано 04.05.2013 19:52 · від Мария · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність та основні особливості аграрних відносин 1.1. Еволюція розвитку аграрних відносин 1.2. Продуктивні сили аграрного сектору та особливості їх розвитку 1.3. Нові форми господарювання 2. Сучасний стан аграрних відносин в Україні 2.1. Розвиток аграрних відносин в Україні 2.2. Продуктивні сили аграрної економіки в Україні 3. Проблеми і перспективи аграрного сектору в Україні 3.1. Необхідність реформування аграрних відносин в Україні 3.2. Проблеми і перспективи земельної реформи в Україні Висновки Список літератури Додатки

Висновок

Одним з найважливіших факторів аграрних відносин є земля. Саме через цей фактор породжуються гострі протиріччя в суспільстві, вирішення яких здійснюється в ході еволюції відносин та прийнятті певних законодавчих актів та реформування.
Одним з основних резервів росту ефективності сільськогосподарського виробництва є раціональне використання головного засобу виробництва - землі. Тому капітальні вкладення в сільське господарство в першу чергу повинні бути використані на заходи щодо збереження земель, підвищення родючості грунтів, що обумовить зростання продуктивності землеробства і, зокрема, створення стійкої кормової бази тваринництва.
Велике значення для розвитку аграрних відносин мають продуктивні сили: зайнятість у сільському господарстві, яка останнім часом саме в Україні має тенденцію до спаду; механізація виробництва; інтелектуальна праця.
Нині в Україні існує багато проблем ірраціонального використання ресурсів. Тому потрібно забезпечити максимального залучення усіх механізмів, постійного вдосконалення інвестиційної, фінансово-кредитної, рентної, цінової, страхової, протекціоністської, митної та іншої політики.
На цей час зявилися нові форми господарювання. Не так давно пріоритет надавався державній власності, другорядна роль відводилась кооперативній, приватна власність заперечувалась повністю. Однією з вирішальних передумов переходу до ринку є приватизація власності, що має вплинути на розвиток виробництва.
Ряд законодавчих і нормативних актів, що прийняті останнім часом, сприяють розвитку на селі нових форм господарювання, і кожна з них у процесі конкурентної боротьби може довести свої переваги.
Земельні відносини в Україні регулюються чинними законодавчими актами, згідно з якими запроваджені три рівноправні форми власності: державна, колективна і приватна.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення