Звіт з практики «Звіт з практики ПАТ "Хрещатик"», 2011 рік

З предмету Банківська справа · додано 03.05.2013 11:30 · від Ros · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика кб «хрещатик».3 2. Управління банком. 6 3. Фінансова політика кб «хрещатик».11 4. Управління ресурсами. 16 5. Процес документального оформлення кредиту в пат кб «хрещатик». 21 Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Комерційний банк «Хрещатик» – це універсальна кредитна системна установа, яка діє у всіх регіонах України і здійснює комплексне обслуговування клієнтів – резидентів і нерезидентів України – з метою одержання прибутку на підставі затвердженого Статуту і відповідно до чинного законодавства України.
Метою КБ Хрещатик є - забезпечення потреб кожного клієнта, корпоративного або приватного, у банківських послугах високої якості і надійності, розвиток на цій основі ефективного банківського бізнесу, який би забезпечував захист і постійний приріст коштів клієнтів та акціонерів.
Під час проходження навчальної практики в регіональному відділенні ПАТ КБ «Хрещатик» я ознайомилась з загальною інформацією про комерційний банк, також з базою практики, з головними обов’язками та завданнями, які вирішуються працівниками банку. Мені була надана можливість ознайомитись з документальним оформленням кредитних операцій, що здійснюються в банку, послідовністю їх руху та обробки, з кредитною історією банку, кредитною політикою, також мені надали можливість зібрати всі необхідні дані про банк.
Моїм індивідуальним завданням було ознайомлення з документальним оформленням кредиту в банку. Мені надали всю необхідну інформацію щоб я змогла виконати це завдання.
Виходячи зі стану справ на вітчизняному і світовому фінансових ринках, банк «Хрещатик» у 2010 р. найбільш важливими акцентами у розвитку визначив:
• продовження диверсифікації бізнесу у розрізі продуктів, клієнтів і
регіонів;
• залучення коштів клієнтів і збільшення частки довгострокових вкладів;
• розвиток перехресних продажів корпоративного і роздрібного бізнесів з метою їх подальшої інтеграції;
• підтримка наявної бази клієнтів, зосередження на підвищенні їхньої лояльності;
• інтеграція банківського обслуговування до бізнес-процесів клієнтів, залучення до реалізації цих завдань новітнього програмного забезпечення, інноваційного сервісу;
• подальша капіталізація банку;
• реструктуризація кредитної заборгованості з метою підтримки діяльності клієнтів за умов економічної кризи;
• співпраця з різними організаційними структурами, спрямована на поліпшення якості кредитного портфеля;
• забезпечення високої якості портфеля цінних паперів та його рефінансування;
• організація зовнішнього фондування шляхом залучення субординованого боргу, реалізації двосторонніх кредитних угод з провідними банками світу;
• розвиток коротко - і довгострокового торгового і проектного фінансування.
Отже можна зробити висновок, що в загальному фінансовий стан банку за 2008 рік був кращий чим в 2009 році. Але банк розробляє відповідні програми для того щоб набувати більших успіхів у своїй діяльності. Довіра клієнтів до банку все більше зростає, збільшується кількість залишків на поточних рахунків, а також збільшується кількість депозитних вкладів, використання пластикових карток даного банку та інших послуг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали