Курсова робота «Бізнес-план виробництва цукерок», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 28.04.2013 13:15 · від mar · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Резюме. 3 1. Характеристика товару. 5 2. Оцінка ринку збуту. 6 3. Конкуренція. 8 4. Стратегія маркетингу. 10 5. План виробництва. 13 6. Організаційний план. 17 7. Фінансовий план. 8. Оцінка ризиків і страхування. 20 Список використаних джерел. 26

Висновок

Основним видом діяльності ТОВ «Медуниця» є виготовлення та реалізація кондитерської продукції, а саме шоколадних цукерок «Яблучне праліне».
Шоколадні цукерки – кондитерські вироби з однієї або декількох цукристих мас, виготовлених на цукровій основі, з різними добавками. Порівняно з карамеллю цукерки, як правило, мають м’яку консистенцію та підвищену харчову поживність. Для підвищення біологічної цінності виробів при виробництві цукерок використовують продукти, багаті на білки, фруктово-ягідні напівфабрикати, вітаміни.
На підприємстві планується виготовляти шоколадні цукерки з використанням передових технологій та якісної сировини. Це, в свою чергу, забезпечить якість готової продукції та більший її вихід, що в подальшому відобразиться на прибутку підприємства. Використання покращеної технології виробництва цукерок забезпечить низьку собівартість одиниці готової продукції, що дасть змогу встановити ціни нижче ринкових та привабити покупців.
Очікується, що виробнича потужність підприємства складе 302 400 кг цукерок «Яблучне праліне» у рік, що забезпечить річну реалізацію готової продукції у тому ж розмірі та щорічний доход від реалізації у розмірі 6 531,8 тис. грн. Постійні щорічні витрати на виробництво складуть 122,7 тис. грн.
Шоколадні цукерки «Яблучне праліне» виробляються з якісної сировини, тому з упевненістю можна припустити, що покупці оцінять належну якість продукції вітчизняного виробника.
В той же час, ТОВ «Медуниця» має ряд переваг, порівняно з іншими підприємствами, що виробляють аналогічну продукцію – особливістю технології виробництва цукерок «Яблучне праліне» є те, що вони формуються випресуванням, що робить процес виробництва менш трудомістким, що в свою чергу, проявляється у скороченні кількості обслуговуючих робітників. На підприємстві передбачена гнучка технологія з використанням поопераційного контролю якості і застосуванням автоматизованої системи з виробництва шоколадних цукерок.
Що ж стосується цінової політики, то планується встановити ціну на продукцію даного підприємства дещо нижчу за ринкову з метою приваблення покупців. Роздрібна ціна за 1 кг шоколадних цукерок становитиме 21,60 грн. з ПДВ. Для початку діяльності планується отримати кредит в банку під 24% річних у розмірі 439 482 грн. При умові отримання постійного прибутку кредит буде повністю погашено вже через 3 роки діяльності підприємства.
За першочергового прибутку окупність підприємства складе майже 1,2 роки, а рентабельність підприємства – 13,3%. Норма беззбитковості цукерок «Яблучне праліне» за ціною реалізації 21,60 грн. складає 11,3 тн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення