Курсова робота «Валовий внутрішній продукт як показник Системи національних рахунків», 2011 рік

З предмету Економіка · додано 27.04.2013 15:27 · від Наташа · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 I. Загальна характеристика ВВП як показника Системи національних рахунків. 5 II. Методи розрахунку ВВП та визначення його структури.13 III. Динаміка валового внутрішнього продукту України та валової доданої вартості за базовими галузями економіки.20 Висновки.25 Література.26 Додатки.28

Висновок

Узагальнюючим статистичним показником розвитку економіки є валовий внутрішній продукт, який є розрахунковим і визначається сальдуванням за методологією Системи національних рахунків. СНР запропоновано ООН для усіх країн з ринковою економікою і яка впроваджується в Україні з 1991 року. ВВП – це основний балансувальний показник у системі національних розрахунків і являє собою сукупну ринкову вартість кінцевого попиту на товари і послуги за календарний період (квартал і рік). Під кінцевим попитом розуміються товари і послуги, які придбаються не для перепродажу або подальшої переробки, а для кінцевого використання.
В роботі розглянуті три методи визначення ВВП: виробничий метод, метод за категоріями утворення доходу та метод кінцевого використання за 2000 – 2010 роки. Ілюстрація розвитку ВВП за цими методами подана в табличному та графічному вигляді з використанням пакетів Word та Excel. За допомогою табличного методу були зроблені висновки щодо динаміки та структури ВВП України за 2000 – 2010 роки. До основних висновків слід віднести такі позитивні зміни:
• стійкі темпи росту ВВП до 2008 року, в тому числі фізичного обсягу (без впливу зміни цін), але після фінансової кризи в цьому році темпи росту ВВП знизилися;
• підвищення частки оплати праці;
• зниження матеріаломісткості ВВП;
• збільшення частки споживання товарів і послуг домашніми господарствами;
Але, починаючи з 2006 року, спостерігається стійке перевищення імпорту товарів і послуг над експортом, що погіршує фінансовий стан національної економіки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення