Курсова робота «Підготовка зовнішньоторговельної угоди з імпорту тюльпанів», 2011 рік

З предмету ЗЕД · додано 22.04.2013 11:10 · від ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку квітів 5 1.1. Аналіз світового ринку 5 1.2. Аналіз українського ринку квітів 7 2. Правове обґрунтування можливості здійснення зовнішньоекономічної угоди.14 2.1. Законодавча база 14 2.2. Нормативно правові умови здійснення контракту 17 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту 26 Висновки 28 Список використаних джерел 29

Висновок

Ринок квіткової продукції існує в багатьох країнах світу причому деякі з них дуже активно експортують продукти квітництва. Наша держава належить до тих країн, які самостійно не можуть задовольнити внутрішній попит, а тому співпрацюють з іноземними партнерами.
Стабільно високий попит на квіти робить цей бізнес вельми привабливим як для квітникарів, так і для продавців делікатного товару. Фахівці вітчизняного квіткового бізнесу оптимістично стверджують, що зараз в Україні склалася сприятлива ситуація для інвестування в квіткове виробництво.
Основна маса квітів на нашому ринку – імпортний товар. Головні постачальники квіткової продукції на український ринок – Еквадор, Польща, Бельгія, Іспанія, Італія, Ізраїль, Туреччина, Німеччина. Левова частка постачання здійснюється з Голландії, визнаного світового лідера в квітковому бізнесі. Система голландських аукціонів забезпечують біля 90% від об’єму всього світового квіткового продажу.
На відміну від багатьох інших держав, Україна має можливість використовувати сприятливий південний клімат країни для вирощування квітів та овочів, що в поєднанні з сучасним обладнанням підвищить ефективність виробництва у цій сфері. Технологічний процес, що відбувається на закритому ґрунті потребує наявності джерела води і тепла, якого на півдні вдосталь, а отже, собівартість буде менша. Однак, поки що великі виробники надають перевагу зручному розташуванню біля ринків збуту, а не сприятливому клімату.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали