Реферат «Структура та зміст проекту організації виробничих процесів», 2011 рік

З предмету Економіка · додано 22.04.2013 10:58 · від Нагорная елена · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність проекту організації виробничих процесів. 2. Зміст проекту організації виробничих процесів. 3. Структура організаційного проекту виробництва. Висновки Список використаних джерел

Висновок

Організаційне проектування являє собою інструмент управління, що дозволяє досягти збалансованого структурної та процесної єдності підприємства.
Значення проекту організації виробничих процесів в сучасному мистецтві управління постійно підвищується. Це пов'язано з тим, що пошук ефективної форми існування виробництва, дії підприємства на ринку і перетворення самої діяльності - все це знаходиться в постійній трансляції, існує в рамках численних проектів і неабиякою мірою залежить від уміння менеджерів управляти цими проектами.
Досвід організаційного проектування виробничих систем показує, що концептуальні рішення з визначення якісного складу структуроутворюючих елементів виробничої системи, формування їх взаємозв'язків та зв'язків із зовнішнім середовищем приймаються на ранніх стадіях у процесі синтезу функціональної структури.
Концепція організаційного проектування характеризується тим, що розглядає виробництво як виробничу систему; має цільову спрямованість на забезпечення ВС сукупності властивостей, які визначаються зовнішнім середовищем; використовує для цього комплекс засобів організаційного проектування; виходить з необхідності виконання цих робіт, починаючи зі стадії проектування виробничої системи.
В умовах ринкової системи господарювання для кожного товаровиробника дуже важливе значення мають підвищення ефективності виробництва, його гнучкості, забезпечення якості виробничих процесів і продукції, укріплення конкурентоспроможності підприємства в цілому. На виконання цих завдань і спрямоване організаційне проектування як інструмент реінжинірингу.

Коментар модератора

11 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення