Реферат «Сучасні концепції бізнесу. TQM», 2011 рік

З предмету Економіка · додано 21.04.2013 12:11 · від Anya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Лідерство компаній на основі якості – ключова ідея сучасного бізнесу.4 2. Досвід застосування моделі TQM провідними компаніями світу та України.11 3. Конкурси та премії якості як інструменти визнання конкурентоспроможності продукції та послуг.14 Висновки.22 Список використаних джерел.23

Висновок

Щороку в неймовірному достатку з'являються нові бізнес-ідеї, які тут же під проголошуються "схемами успіху". Мода диктує свої закони, але, на жаль, в діловому світі зловживання модою підриває довіру до керівників та дискредитує серйозні концепції.
Як зорієнтуватися в бурхливому потоці ідей? Не секрет, що середовище, в якому діють менеджери, міняється відповідно до нових уявлень про те, яким має бути бізнес. Краща теорія породжується самим життям, але й життя перетворюється під впливом теорії. Особливо вірно це в наші дні, коли розвиток концепцій йде рука об руку з використанням їх фінансового потенціалу.
Знання - найкращий захист від непостійності моди.
Також, хочеться додати, що Знання, що "вплетені" в організаційну структуру, перетворюються на потужний фактор конкурентоспроможності. Світова практика розробила певну типологію ініціатив, які заохочують працівників організацій до творчого ставлення. Усвідомлене ставлення вищого керівництва до необхідності управління процеcом створення знань призводить до впровадження змін у структуру компанії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення