Курсова робота «Відшкодування шкоди внаслідок зіткнення автотранспортних засобів», 2012 рік

З предмету Право · додано 19.04.2013 18:02 · від Леді Ді · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1.Поняття, види та значення страхування.5 Розділ 2.Договори страхування автотранспортних засобів.8 2.1. Страхування КАСКО.13 2.2. Страхування цивільної відповідальності.14 2.3. Страховий сертифікат Зелена карта.19 Розділ 3.Відшкодування моральної (немайнової) шкоди внаслідок зіткнення автотранспортних засобів.23 Висновки.27 Список використаних джерел. 29

Висновок

Проблеми відшкодування шкоди внаслідок зіткнення автотранспортних засобів займають, на жаль, одне з передових місць в системі страхування нашої держави. Вони стали вже не просто юридичними або комерційними поняттями, а швидше пов'язаними з безпекою в державі загалом, і вимагають стратегічних підходів до їх розв'язання.
У комплексі прав і свобод громадян України, закріплених у Конституції України, особлива роль захисту належить захисту праву громадян та їхніх майнових інтересів. Серед таких прав слід особливо виділити право на соціальний захист. Досвід проведення обов’язкових та добровільних видів страхування за роки незалежності України висвітлив необхідність підвищення страхової культури населення, що полягає у здійсненні системи заходів, спрямованих на формування активної та свідомої поведінки громадян під час укладення договорів страхування, а також підвищення їхнього інтересу до питання розвитку страхування.
У господарській діяльності не можна обійтись без страхування від небезпек внаслідок експлуатації транспортних засобів, що виникають на шляхах сполучення. Причинами їх, особливо в останні роки, є значні зміни у структурі парку транспортних засобів України, який поповнюється швидкісними та динамічними автомобіляит, у зв’язку з чим підвищується ймовірність дорожньо-транспортних пригод (ДТП) і збільшуються розміри матеріальних витрат.
Відповідно до поставленої мети курсової роботи було обумовлено ряд завдань, яких було досягнено:
- визначення поняття страхування, його види та значення;
- розкриття суті відшкодування шкоди за різними договорами страхування автотранспортних засобів;
- розкриття і аналіз особливостей відшкодування моральної (немайнової) шкоди внаслідок зіткнення автотранспортних засобів.
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності
здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної
життю, здоров'ю та/або майну потерпілих внаслідок
дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів
страхувальників.
Функціонування міжнародної системи «Зелена карта» довело її ефективність, насамперед як механізму захисту потерпілих від транспортних засобів, що задіяні в міжнародних сполученнях.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали