Курсова робота «Заробітна плата. Теоретичні концепції», 2012 рік

З предмету Політична економіка · додано 17.04.2013 21:20 · від Андрій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.2 Розділ І. Заробітна плата як економічна категорія 1.1. Суть заробітної плати.3 1.2. Форми заробітної плати. Номінальна і реальна заробітна плата.4 1.3. Організація та мотивація заробітної плати.7 1.4. Заробітна плата на конкурентному ринку праці.14 Розділ ІІ. Заробітна плата в економіці України 2.1. Оплата праці в економіці перехідного періоду України.15 2.2. Сутність державного і договірного регулювання заробітної плати.17 Висновки.25 Додатки.27 Список використаної літератури.33

Висновок

Як правило, всі, хто працює, зацікавлені у зростанні заробітної плати. Матеріальною основою такого процесу зростання є продуктивність праці на людино-годину. У всіх країнах з розвинутою ринковою економікою спостерігається унікальний зв’язок між динамікою продуктивності праці й оплати праці.
У ринковій економіці попит на працю (або на будь-який інший ресурс) залежить від продуктивності. У цілому чим вища продуктивність праці, тим більший попит на неї. Висока чи низька продуктивність праці, включаючи її граничну продуктивність, залежить від якості затраченої праці, кількості та якості факторів виробництва, що взаємодіють, та рівня використання технічних знань. У свою чергу якість праці залежить від грамотності, освіченості, навченості та кваліфікованості робітників. Країна з малоосвіченими робітниками не спроможна освоїти сучасні технології, що вимагають використання комп’ютерів і складної техніки.
На продуктивність праці впливають також кількість і якість факторів ви-робництва, що взаємодіють. Розвинуті країни нагромадили значні запаси високопродуктивних засобів і знарядь праці в промисловості, будівельному комплексі, на транспорті, в освіті й науці, в інших галузях виробництва. Бідні країни цього не мають.
Велике значення для рівня і динаміки продуктивності праці мають прогресивні технології, форми власності та методи управління. Країна може мати значні ресурси і високоосвічених робітників, але слабий менеджмент, низьку виконавчу та технологічну дисципліну. Останні фактори знижують рівень продуктивності праці в країні. Зрештою, поєднання вищої якості робочої сили і праці, нагромадження капіталу і науково-технічного прогресу веде до значного підвищення продуктивності праці й попиту на працю. На цьому матеріальному підґрунті зростає й заробітна плата.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення