Реферат «Управління кадровим резервом підприємства», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 15.04.2013 20:09 · від Марина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Система управління кадрами.5 2. Поняття, зміст та напрями реалізації кадрової політики.11 3. Елементи кадрової роботи на підприємстві.14 4. Методи управління кадрами.24 Висновки.28 Список використаної літератури.30

Висновок

Підприємство – це не лише колективний інструмент, а й мініатюрне суспільство. Його можна уявити одночаcно у вигляді штучної (адже воно створено людиною) та природної системи. Як кожна природна система, підприємство має здатність до еволюції. Однією з вирішальних частин цієї здатності є людські ресурси.
У рамках концепції “управління людськими ресурсами” персонал розглядається як основний капітал, а витрати на нього розглядаються як довгострокові інвестиції.
Управління персоналом – це діяльність організації, спрямована на ефективне використання людей (персоналу) для досягнення цілей, як організації, так і індивідуальних (особистих).
Характерною рисою організації роботи по управлінню персоналом – є виконання кадровими службами усіх аспектів роботи з людськими ресурсами, всіх стадій їх життєвого циклу з моменту підбора кадрів до моменту виплати пенсійної винагороди. Робота з персоналом включає також і добровільні зобов’язання фірми ввести додаткове соціальне страхування, різні пільги для персоналу, створити більш комфортні умови для праці, і все це для того, щоб знизити мобільність на підприємстві.
Головним елементом усієї системи управління є кадри. Управління кадрами – багатогранний і винятково складний процес, що має специфічні особливості і закономірності. Знання їх украй необхідно керівникам і спеціалістам сучасного виробництва, робітникам кадрових служб і соціального розвитку для постійного забезпечення підвищення ефективності, якості роботи і продуктивності праці.
Основною метою управління кадрами в сучасних умовах є сполучення ефективного навчання персоналу, підвищення кваліфікації і трудової мотивації для розвитку спроможностей робітників і стимулювання їх до виконання робіт більш високого рівня.
Таким чином, управління людськими ресурсами – це функція підприємства, що направлена на забезпечення ефективної та безперервної рівноваги між наявним персоналом, що наймається, та потребами в них по чисельності та кваліфікації. Завданням такого управління є постійна оптимізація компетенції персоналу в інтересах стратегії підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення