Звіт з практики «Методика викладання економіки», 2011 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 15.04.2013 14:43 · від Анна · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Критичний аналіз бази практики 2. Особливості навчального контингенту 3. Критичний аналіз відвіданих занять 4. Викладацька діяльність Висновки Додатки

Висновок

Підводячи підсумки проходження педагогічної практики хотілося б ще раз зауважити, що педагогічна практика є важливою частиною навчально-виховного процесу в ході якого проходить безпосереднє поєднання і реалізація теоретичних знань, що отримують студенти на заняттях з їх практичною діяльністю в якості педагогів. Це дозволяє з одного боку, закріпити і поглибити знання теорії, а з іншого – набути вміння і навички необхідні для майбутньої самостійної роботи. Таким чином, можна зробити висновок, що педагогічна практика є нічим іншим, як практичним закріпленням раніше отриманої теоретичної бази знань, своєрідним тренінгом на шляху остаточного становлення педагога.
Отже, виходячи з усього попередньо зазначеного, можна зробити висновок, що головною метою та й власне ціллю педагогічної практики є здобуття студентами (майбутніми педагогами) практичного досвіду роботи з аудиторією. В зв’язку з цим, можна виділити такі основні завдання педагогічної практики:
 виховання професійно значущих якостей особистості педагога;
 формування потреби в педагогічній самоосвіті;
 виховання інтересу й любові до професії;
 закріплення, поглиблення та збагачення знань в процесі вирішення педагогічних завдань;
 формування і розвиток професійних умінь та навичок;вироблення творчого, дослідницького підходу до педагогічної діяльності;
 ознайомлення з сучасним станом навчально-виховного процесу в освітніх закладах, передовим педагогічним досвідом;
 надання допомоги освітнім закладам у вирішенні завдань навчання та виховання дітей.
Тобто педагогічна практика застосовується з метою формування в особі студента-практиканта особи педагога. Вона є своєрідним порогом між теорією (навчанням) та практикою (викладацькою діяльністю). Педагогічна практика застосовується, головним чином, для того щоб майбутній педагог в своїй майбутні професійній діяльності міг чітко орієнтуватись в непередбачених обставинах навчального процесу, міг вільно делегувати аудиторії використовуючи ті чи інші комунікативні прийому тощо.

Коментар модератора

9 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?