Курсова робота «Облік розрахунків за податками і платежами», 2012 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 15.04.2013 14:34 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Порядок нарахування та сплати податків, зборів та платежів підприємства. 4 1.1. Податок на додану вартість 1.2. Податок на прибуток 1.3. Податок з доходів фізичних осіб 1.4. Акцизний податок. Ввізне та вивізне мито 1.5. Місцеві податки 2. Аналітичний та синтетичний облік розрахунків з бюджетом за податками. 23 Висновки. 32 Список використаної літератури. 33 Додатки. 34

Висновок

В Ураїні через економічну кризу, характерними рисами якої є істотний спад виробництва ВВП і національного доходу при загальному падінні фізичного обсягу товарної продукції та послуг, деформуючий вплив руйнівних інфляційних процесів на національні системи грошового і кредитного обігу, а також посилення бюджетного дефіциту та дефіциту платіжних балансів і бурхливе соціальне розшарування населення та інші об`єктивні й суб`єктивні причини, податкова система не набула стабільності і має багато протиріч.
Податки відображають складні економічні відносини і тому мають бути адекватними цим відносинам. У протилежному разі вони не зможуть повною мірою виконувати покладені на них функції.
Для нормального функціонування держави повинна здійснюватися ефективна податкова політика, яка передбачає встановлення і стягнення податків. На жаль, на сьогодні економіка України має багато вад: збільшується кількість збиткових підприємств, зростає безробіття, ускладнюється соціально-економічна ситуація в країні. Зумовлюється це тим, що акцент у податковій політиці зроблено на фіскальній функції, а її регулююча та стимулююча роль фактично зведена нанівець. Тому проблема побудови ефективної податкової системи залишилася однією з найактуальніших у процесі становлення ринкових відносин і закладання підвалин для економічного зростання України.
Рахунок 64 «Розрахунки по податкам та платежам» призначений для узагальнення інформації о розрахунках підприємства по усім видам платежів до бюджету, включая податки с робітників підприємства, і по фінансовим санкціям, вилучення в прибуток бюджету. На цьому рахунку так же узагальнюється інформація про інші розрахунки с бюджетом,зокрема за субсидіями,дотаціями та іншими асигнуваннями

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали