Курсова робота «Податкова застава як засіб погашення податкової заборгованості», 2012 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 13.04.2013 13:33 · від Виктор · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Поняття, основні функції податкової застави. 1.1. Поняття податкової застави. 1.2. Основні функції та повноваження податкового керуючого щодо податкової застави. 1.3. Податкове повідомлення-рішення. 2. Правовий механізм податкової застави. 2.1. Реєстрація податкової застави. 2.2. Перевірка стану майна, яке знаходиться в податковій заставі. 3. Аналізування норм чинного законодавства державної податкової служби. 3.1. Дослідження питання податкової застави. 3.2. Оптимізація чинного законодавства. 3.3. Практичні ситуації щодо застосування податкової застави. Висновок. Список використаних джерел.

Висновок

Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених ПКУ, а також іншими законодавчими актами.
За загальним правилом платник податків зберігає право користування майном, що перебуває в податковій заставі,якщо інше не передбачено законом. Тільки от відчужувати таке майно він може лише за згодою органу ДПС.
Зрозуміло, за операції, проведені без дозволу, на платника чекає відповідальність. А от що стосується припинення та документів, які будуть підставою для звільнення з-під податкової застави.
Звісно, у процедурі застосування податкової застави ще чимало мін сповільненої дії.
Майно платника податків звільняється з податкової застави з дня: отримання органом державної податкової служби підтвердження повного погашення сумиподаткового боргу в установленому законодавством порядку; визнання податкового боргу безнадійним; прийняття відповідного рішення судом у межах процедур, визначених законодавством з питань банкрутства; отримання платником податків рішення відповідного органу про скасування раніше прийнятих рішень щодо нарахування суми грошового зобов'язання або його частини (пені та штрафних санкцій) внаслідок проведення процедури адміністративного або судового оскарження; реєстрації в органі державної податкової служби податкової поруки у випадках, визначених ПКУ.
Згідно з п. 93.2 ст. 93 ПКУ підставою для звільнення майна платника податків з-під податкової застави та її виключення з державних реєстрів застав рухомого або нерухомого майна є відповідний документ, що засвідчує закінчення будь-якої з подій, визначених підпунктами 93.1.1 - 93.1.5 пункту 93.1 цієї статті.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення