Реферат «Костюм у давньому Єгипті», 2009 рік

З предмету Мода · додано 10.04.2013 13:40 · від greenmug · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Загальні відомості про єгипетський костюм 3. Чоловічий костюм 4. Жіночий костюм 5. Висновки 6. Список літератури 12. стор.

Висновок

Основними рисами єгипетського костюму є значна консервативнісь протягом тисячоліть, він виступає ще одним елементом єгипетської культури і побуту, що втілює принцип незмінності форм. Однак незважаючи на порівняну простоту, єгипетський одяг являє собою все-таки досить широку різноманітність форм, особливо цим відзначений період Нового царства. Одяг різнився залежо від статі, професії, майнового стану єгиптянина.

Основним видом єгипетського одягу був такий, що драпірується, пізніше – накладний, але ніколи не розпашний. Простий за формою, костюм був вузьким і туго облягав тіло, особливо ззаду. Ідеалом фігури, судячи з давньоєгипетського мистецтва, була висока струнка людина з широкими плечами, вузькими стегнами, довгою шиєю, витягнутим черепом і густич чорним волоссям. Незважаючи на модифікації, ускалднення та зміни в костюмі, внесення чужих елементів, такий ідеал зберігався і підкреслювався надзвичайно довго.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?