Курсова робота «Лексико-синтаксичні особливості пейзажних замальовок у романах Джейн Остін», 2011 рік

З предмету Іноземні мови · додано 08.04.2013 11:47 · від Латиш Анастасія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ 2.Розділ 1 «Життя та творчий шлях Джейн Остін. Індивідуальність та стилістичні особливості її творів» 1). Біографічні данні та творчий шлях Джейн Остен 2). Індивідуальність та особливості її творів 3). Огляд критичної літератури, присвяченої творам Джейн Остен 3.Розділ 2 «Лексико-синтаксичні особливості пейзажних замальовок в романах Джейн Остін» 1). Лексичні особливості в пейзажних замальовках Джейн Остен 2). Синтаксичні та стилістичні особливості в романах автора 4.Висновки 5.Використана література

Висновок

Висновки
Підсумовуючи все вищесказане, робимо висновок щодо особливостей опису пейзажів у романах Джейн Остін. А саме, головна цінність для Остін - поміркованість, розумність і стриманість в людському житті. В історії світової літератури Остін, мабуть, унікальна в своїй тязі до простоти і поміркованості як головній із чеснот людського життя, продиктованій їй не пануючими літературними віяннями того часу, а її природною схильністю. Цю славнозвісну поміркованість і простоту можна простежити і в описах пейзажів на сторінках романів письменниці. Пейзажні замальовки, будь-то сільська чи міська місцевість, не займають у тексті скільки-небудь значного обсягу. Якщо не рахувати двох-трьох досить розлогих описів маєтків (таких, як Пемберлі або Менсфілд-парк), пейзажні деталі зводяться буквально до одного-двох штрихів, які часто навіть не складають одного закінченого речення, а як би "вкрапляються" в текст легкими окремими "мазками". Пейзажна деталь в її прозі дійсно рідко є самодостатньою, вона практично завжди несе в собі якесь "корисне навантаження", а часом і не одне.
Досить часто краса пейзажу не описується прямо, а передається через те враження, яке він справляє на глядачів
Джейн Остін уникає складних і заплутаних конструкцій, побудова її фрази лаконічна, витончена і недвозначна; вона дуже стримана у вживанні усіляких стилістичних фігур; не виносить літературних штампів і багатозначності. І саме в цих тонких особливостях полягає велич Джейн Остін та її таланту письма.

Коментар модератора

28 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?