Реферат «Класифікація методів управління готельним підприємством на прикладі міні-готелю "Рандеву"», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.04.2013 20:12 · від серж · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 Розділ 1. Теоретичні аспекти досліджуваної теми 9 1.1. Поняття методу 9 1.2. Класифікація методів управління готельним підприємством 10 1.2.1. Економічні методи управління 10 1.2.2. Організаційно-адміністративні методи управління 12 1.2.3. Соціально-психологічні методи управління 14 Розділ 2. Аналіз роботи досліджуваного підприємства по визначеній темі курсової роботи 16 2.1. Характеристика міні-готелю 16 2.2. Економічні методи управління міні-готелем 18 2.3. Організаційно-адміністративні методи управління в міні-готелі 21 2.4. Соціально-психологічні методи управління міні-готелем 23 Розділ 3. Резерви вдосконалення роботи досліджуваного підприємства 26 Висновки та пропозиції 31 Список використаної літератури 32 Додаток А 34

Висновок

Готельний бізнес, в силу своєї причетності до сфери послуг має ряд особливостей, який поширюється і на систему управління. Ці особливості пов'язані, перш за все, з необхідністю прямого контакту з клієнтом, із задоволенням індивідуальних потреб кожного споживача послуг. Тому вкрай важливо на підприємстві готельного бізнесу грамотно підібрати сукупність методів управління, яка б забезпечила найбільш ефективну діяльність підприємства.
Основний висновок по курсовій роботі можна сформулювати наступним чином: у сфері готельного бізнесу доцільно поєднувати різні методи управління.
Прийнявши за основу економічний метод, можна домогтися матеріальної зацікавленості людей у якісній роботі, що відіграє колосальну роль в сучасних умовах. Але будь-якою системою треба управляти, тому на підприємстві не обійтися без адміністративного втручання, що і обгрунтовує необхідність використання при управлінні готельним підприємством адміністративних методів.
У той же час у сфері послуг величезну роль грають взаємини в колективі. Важливо створити приємну атмосферу, забезпечити всі умови для якісної безперебійної роботи. А для цього, у свою чергу, широко використовуються соціально-психологічні методи управління підприємством.
Таким чином, для найбільш ефективної роботи підприємства адміністративні та соціально-психологічні методи використовуються як додаток до основних використовуваних - економічних методів управління.
Найважливіші особливості сучасного управління готельним підприємством - особливий підхід до людських ресурсів як до основного стратегічного фактору.
Генеральний директор «Рандеву» намагається ефективно поєднувати методи управління, про що свідчать темпи зростання розвитку міні-готелю, продуктивність праці працівників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали