Курсова робота «Підприємство, його сутність та цілі. Функції підприємства», 2007 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 31.03.2013 10:44 · від Андрій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 2 Розділ 1. Психологічні особливості освітньо-вікової групи навчання та їх вплив на вибір форм та методів навчання. 6 РОЗДІЛ II. Тематичний план дисципліни „Основи економічної теорії. 10 2.1. Обґрунтування та мета курсу, його задачі 10 2.2. Тематичний план дисципліни "Основи економічної теорії" 12 2.3. Самостійна робота та контроль знань. 15 2.4. Література по дисципліні. 17 РОЗДІЛ ІІІ. Навчально-методична розробка теми “ Підприємство, його сутність та цілі. Функції підприємства" 18 3.1. Модель засвоєння бази знань 18 3.2. Місце теми в програмі та її актуальність. 19 3.3. Бюджет часу, види занять по темі. 21 3.4. Структурно-логічна схема теми „Підприємство, його сутність та цілі. Функції підприємства" 22 3.5. Дидактичний матеріал для проведення навчальних занять. по темі «Підприємство, його сутність та цілі. Функції підприємства» 23 3.6. Методика активізації процесу навчання 38 Висновки 40 Використана література 41

Висновок

Зважаючи на економічні процеси, що відбуваються в нашому суспільстві,
існуючі складності в економіці, Україні необхідно забезпечити себе кваліфікованими кадрами в області економіки для налагодження і покращення економічного становища. Звідси, головним завданням економічної освіти є підготовка професіональних економістів, виховання в них саме тих якостей, які їм потрібно мати для успішної діяльності.
Дана курсова робота містить детальну систематизовану розробку робочої програми курсу "Основи економічної теорії", слухачами якого є учні 11-го класу. Цей курс є логічним завершенням знань, набутих за шкільні роки і формує у учнів загальне уявлення про економічне становище.
В процесі створення робочої програми курсу мною було здійснено розробку програми дисципліни, тематичного навчального плану з розподілом по годинах. Кожний розділ роботи представлений моделлю засвоєння бази знань, де коротко і логічно відображено основні теми, які потрібно знати учням. Також в визначено форми і методи контролю за рівнем засвоєння знань і подано перелік рекомендованої літератури. В ході написання цієї роботи було зроблено науково-методичну розробку теми "Підприємство, його сутність та цілі. Функції підприємства", а саме : визначено місце теми в програмі курсу, обгрунтовано її важливість та актуальність, визначено бюджет часу та види занять по темі, розроблено дидактичний матеріал до проведення навчальних занять.
В роботі викладена концепція економічної освіти. А саме для чого потрібна економічна освіта і як ефективно її треба викладати. При створенні науково-методичної розробки теми, а саме, розробки структури уроку, вибору методів та форм проведення занять враховувались такі психологічні особливості старшокласників, як зростання їх реальних навчальних здібностей, розвиток спостережливості, аналіз порівняння.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення