Курсова робота «Печери Чатир-Дагу», 2003 рік

З предмету Туризм · додано 15.05.2007 11:11 · від docsasha · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Загальна характеристика маршруту (Сімферополь - Чатир-Даг) 1.1. Особливості туристських ресурсів тура 1.2. Сегментація тура Розділ 2. Технологія організації туристичної подорожі 2.1. Склад туристичного продукту 2.2. Основні канали реалізації туру 2.3. Калькуляція ціни туру Висновки Використана література

Висновок

Екскурсійне обслуговування - організація й надання екскурсійних послуг, що задовольняють потреби людини в прилученні до духовних і моральних цінностей, у нагромадженні знань, у тому числі й професійних, у режимі вільного вибору об'єктів, методів і засобів пізнання. Екскурсійне обслуговування дозволяє донести до споживача (екскурсанта, туриста) комплекс знань по історії, культурі, географії, етнографії, екології, економіці й ін. При участі в таких екскурсійних заходах, як огляд музейних і виставочних експозицій, історичних, культурних, природних, етнографічних, інженерних й інших визначних пам'яток, відбувається задоволення потреби особистості в пізнанні навколишньої дійсності. Вибірковість людини у виборі екскурсійних послуг носить підсвідомий характер. Екскурсант (турист) вибирає ті екскурсійні послуги, які задовольняють одночасно кілька потреб, тобто мають функціональну повноту. Так, відвідуючи заміську екскурсію, її учасники не тільки задовольняють потребу в пізнанні, але й у сполученні з емоційними й інтелектуальними навантаженнями ліквідують дефіцит руху, підвищують ефективність обміну інформацією в процесі спілкування один з одним. Таким чином, екскурсійне обслуговування можна розглядати не тільки як частину комплексної туристської послуги, але і як самостійний вид послуг, метою яких є задоволення запитів і потреб екскурсантів (туристів) у пізнанні навколишньої дійсності.

Розглядаючи екскурсійне обслуговування як результат діяльності туристсько-екскурсійних підприємств системи організованого відпочинку, варто мати на увазі, що комплекс завдань екскурсійного обслуговування включає організацію відпочинку, поїздок і подорожей з відвідуванням історичних, культурних, природних й інших об'єктів.

Задоволення потреб екскурсантів перебуває в прямої залежності від кількісного і якісного сполучення форм екскурсійного обслуговування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?