Курсова робота «Статистичне вивчення виробництва молока», 2012 рік

З предмету Статистика · додано 25.03.2013 18:13 · від Оля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І.Система статистичної звітності про стан галузей сільського господарства:зміст і завдання 1.1. Предмет, метод і завдання статистики сільського господарства 1.2. Система статистичних показників, що характеризують розвиток тваринництва 1.3. Характеристика статистичної звітності про стан тваринництва Розділ ІІ. Статистичний аналіз показників стану виробництва молока 2.1. Статистичне групування: суть, завдання, види групувань 2.2. Ряди розподілу статистичної сукупності, їх характеристика та графічне зображення 2.3Середні величини та способи їх обчислення 2.4. Варіація ознак та показники її вимірювання Розділ ІІІ. Аналіз факторів та виявлення резервів зміни виробництва молока 3.1. Аналіз виробництва молока методом простої кореляції : теоретичні основи, регресійний аналіз, оцінка тісноти зв’язку 3.2. Аналіз виробництва молока методом множинної кореляції:Порядок обчислення рівняння множинної лінійної регресії, характеристика показників тісноти зв’язку 3.3. Непараметричні критерії кореляційних зв’язків ( рангова кореляція) Висновки та пропозиції Список використаної літератури

Висновок

У даній курсовій роботі було досліджено залежність виробництва молока від формуючих факторів: кількість поголів’я та кількість продуктивності корів.
У процесі дослідження було використано ряд статистичних показників на основі яких були зроблені відповідні висновки, розкрито суть предмету, завдання, системи показників статистики тваринництва.
Згрупувавши господарства за виробництвом молока та кількістю поголів’я, ми бачимо, що утворилось п’ять груп, в яких ми визначили кількість господарств, що входять до кожної із них, а також визначили продуктивність корів.
При проведенні кореляційного аналізу, визначили ступінь впливу кількості та ціни реалізації на виручку, і ми побачили, що сильний зв'язок існує між кількістю реалізації та виручкою, а між ціною і виручкою зв'язок слабкий.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення