Курсова робота «Комплексна курсова робота з дисциплін «Маркетинг» та «Сертифікація і стандартизація»», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 25.03.2013 16:08 · від Татьяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

І.розділ. Теоретична частина.3 1.1. Рівень якості продукції і методи його визначення.3 Іі.розділ Практична частина 2.1. Оперативний опис підприємства: внутрішнє середовище.9 2.1.1. Назва підприємства, його галузева приналежність, основні види діяльності.9 2.1.2. Основні цілі підприємства, основні цілі маркетингу.12 2.1.3. Внутрішнє середовище фірми: системи, продукти, персонал, фінанси, структури керування.13 2.2. Ринки.23 2.2.1. Ринки підприємства.23 2.2.2. Основні конкуренти в металургійній галузі.24 2.2.3. Перспективи розвитку ринку.24 2.3. Товари.28 2.3.1. Основні товари підприємства.28 2.3.2. Відповідність стандартам якості.29 2.4. Програма маркетингу.34 2.4.1. Розробка програми маркетингу для ПАТ «Північний ГЗК».34 Висновок.36 Література.38 Додатки.39

Висновок

Виходячи, з вище вказаного матеріалу можна зробити наступні висновки: ринковий успіх підприємства багато в чому пов'язаний з своєчасним і досить ефективним використанням маркетингу, який має визначальне значення при забезпеченні конкурентних переваг, необхідних для досягнення комерційного успіху як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
Головний критерій оцінки ефективності служби маркетингу - це досягнення поставлених цілей: одержання максимальної і стійкого прибутку, міцне закріплення своїх позицій на ринку й проникнення на нові ринки.
Розглянуті в курсовій роботі заходи щодо вдосконалення маркетингу, носять рекомендаційний характер, і пов'язані з розширенням діяльності ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат »як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку.
Розглянуто методологічні основи маркетингу, в тому числі висвітлена маркетингова концепція управління підприємством, виявлено основні функції та принципи.
Проведено аналіз організації маркетингу в ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат ».
При аналізі продуктової політики, був зроблений висновок, що асортимент продукції, що випускається різноманітний і за найменуваннями, і по марках, і за калібрами. Продукція, що випускається, в кінцевому рахунку, використовується на різні потреби металургії, виробництво техніки, будівництво та інші потреби.
Для аналізу просування продукту застосовуються моделі ієрархії впливу, використовуються п'ять альтернативних методів встановлення загального бюджету на просування і комплекс стимулювання збуту, що включає рекламу, паблік рілейшнз, спонсорство, заходи щодо сприяння продажу, відгуки преси.

Найважливішою функцією маркетингу є забезпечення підприємства інформацією. Залежно від конкретного бізнесу важливою інформацією може бути наступна: про якість продукції, про споживачів, про ринок постачальників, про конкурентів, про асортимент, про ціни, про собівартість продукції, про «справедливу» ціну, про канали розподілу, про плате6жеспособном попиті, про частці ринку підприємства, про імідж підприємства.
У залежності від специфіки підприємства основними функціями маркетингу можуть бути такі: розробка нової продукції, розробка сервісу, ціноутворення, управління розподілом продукції, стимулювання збуту, контроль.
Ефективність служби маркетингу буде залежати від наступних факторів:
• поетапна перебудова структури маркетингу для забезпечення використання маркетингової інформації;
• регламентація відповідальності та процедури прийняття рішень;
• адекватна система матеріального стимулювання;
• залучення консультантів зі сторони;
• створення між функціональної команди;
• побудова маркетингової структури навколо служби збуту.
Запропоновані рекомендації, на мою думку, дозволять підвищити ефективність маркетингу на підприємстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали