Курсова робота «Використання методів багатомірного аналізу в обгрунтуванні напрямів удосконалення амортизаційної політики підприємства», 2011 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 24.03.2013 22:51 · від Татьяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3. 1. Нормативно-правове регулювання обліку та амортизації основних засобів.5. 2. Сутність та алгоритм проведення кластерного аналізу як багатомірної статистичної процедури групування.12 3. Практичне застосування методів кластерного аналізу у формуванні амортизаційної політики ПрАТ «Васильківхлібопродукт».19. Висновки.28 Список використаної літератури.29 Додатки

Висновок

Отже, в умовах, коли змінився процес обліку та амортизації ОЗ виникла необхідність науково обгрунтувати його, використовуючи наукові методи. Досягнути цієї мети, на нашу думку, можливо, використовуючи багатомірний, тобто кластерний аналіз.
Оскільки, кластерний аналіз є багатомірною статистичною процедурою, що виконує збір даних, які містять інформацію про вибірку об'єктів, і потім впорядковує об'єкти в порівняно однорідні групи, використовуючи при цьому набір числових показників, він дає можливість класифікувати об'єкти не за однією ознакою, а за декількома одночасно. Використання даного наукового методу дозволяє привнести структуру в досліджувані об'єкти та обгрунтувати розподіл ОЗ на однорідні групи з подальшим вибором певного методу амортизації для кожної з них. Це дозволить досягнути мети амортизаційної політики підприємства, що передбачає вибір та застосування одного з можливих методів амортизації, який дозволить максимізувати обсяг власних фінансових ресурсів протягом амортизаційного періоду.
Оскільки амортизація є елементом витрат, що має вплив на їх загальну величину та структуру, то в цілому можна оцінити вплив статті «амортизація» на структуру елементів операційних витрат. В результаті, обираючи той чи інший метод нарахування амортизації, підприємство має можливість збільшити чи зменшити питому вагу елементу операційних витрат «амортизація», таким чином маніпулює своїми витратами.
Отже, здійснивши обґрунтований розподіл об’єктів ОЗ на групи для подальшого нарахування на них амортизації з використанням найбільш доцільного методу, можемо стверджувати, що амортизаційна політика підприємства набуде обґрунтованості.
Таким чином, робимо висновок, що кластерний аналіз є перспективним напрямом, що дозволить обґрунтувати та удосконалити амортизаційну політику підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення