Звіт з практики «Звіт з навчальноі практики АТП Транспортник», 2018 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 23.03.2013 22:06 · від Nataleto · Додати в закладки
30 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Структура виробництва та управління автотранспортним підприємством 6 РОЗДІЛ 2. Характеристика фінансово-господарської діяльності АТП 8 РОЗДІЛ 3. Організація перевезень 11 РОЗДІЛ 4. Індивідуальне завдання 14 Висновки 17 Перелік посилань 18 Додатки 19

Висновок

В ході дослідження було проаналізовано підприємство ПрАТ «АП Транспортник», на якому було проведені теоретичні та практичні дослідження фінансового, економічного та організаційного стану. Всі цілі, що були поставленими на початку наукової практики є виконаними.

ПрАТ «АП Транспортник» знаходиться у місті Київ, за адресою: Бориспільська 9,оф.613. В ході проведення досліджень, мною було розглянуто обліково-звітні документи та здійснилася практика із їх заповнення. Написання звіту про проходження практики дозволило ближче познайомитися із роботою бухгалтера.

Мною було проведене спостереження за працівниками даного підприємства, а тому зроблені певні висновки їх роботи. На сьогодні підприємства транспортної галузі мають ряд проблем. Зокрема це проблеми нестабільного законодавства та робота в умовах постійно зростаючих цін на пальне. Усі ці фактори сприяють розвитку загальної економічної кризи. Важливий негативний вплив на діяльність підприємства мають інфляційні процеси, що часто супроводжуються загальною неплатоспроможністю підприємств.
Персонал на підприємстві є висококваліфікованим, значна увага приділяється фінансовій підтримці підприємства для того, щоб воно продовжувало розвиватися. За результатами аналізу зроблено пропозицію щодо збільшення кількості водіїв та оновлення рухомого складу.

Коментар модератора

Звіт з практики містить звітність за 2018 рік.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 30 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали