Звіт з практики «Звіт з навчальноі практики АТП Транспортник», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 23.03.2013 22:06 · від Nataleto · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Структура виробництва та управління автотранспортним підприємством.6 Розділ 2. Характеристика фінансово господарської діяльності АТП.8 Розділ 3. Організація перевезень. 11 Розділ 4. Індивідуальне завдання.Оцінка якості персоналу АТП.14 Висновки.17 Перелік посилань.18 Додатки.19

Висновок

Отже, як висновок слід сказати, що під час навчання на другому курсі було теоретично розглянуто сферу діяльності автотранспортних підприємств, а під час проходження практики у ПрАТ «АП Транспортник» було закріплено всі отримані теоретичні знання, досягнуті всі цілі, які ставилися за мету при відправленні на навчальну практику.
Під час проходження практики на ПрАТ «АП Транспортник»,яке знаходиться за адресою – м.Київ,Бориспільська 9,оф.613, я ознайомилася з роботою транспортного підприємства,дізналася про різні види первинних обліково – звітних транспортних документів та навчилась їх заповнювати,також познайомилася з роботою головного бухгалтера та начальника договірного відділу.
Я дізналася про функції кожного з працівників данного підприємства,а також про особливості роботи саме у транспортній галузі економіки. В данний час транспортна галузь української економіки має велику кількість проблем. Основнi проблеми, якi впливають на дiяльнiсть пiдприємств в цій галузі: 1.Нестабiльнiсть дiючого податкового законодавства; 2. Зростання цiн на пальне. 3.Загальна економічна криза.Також важливим фактором є: - iнфляцiйнi процеси в економiцi, - неплатоспроможнiсть клієнтів у зв'зку з загальним економiчним спадом.
В ПрАТ «АП Транспортник» висококваліфікований персонал велику увагу придiляє питанням розвитку та фiнансовій підтримці свого підприємства задля його ефективного функціонування на ринку транспортних послуг. Результатами гарної роботи співробітників данного підприємства є розраховані у моєму звіті коефіцієнт ліквідності та показник рентабельності підприємства. Моєю пропозицією щодо розвитку підприємства є збільшення кількості водіїв, оновлення рухомого складу та встановлення сучасного діагностичного обладнанняю,з метою збільшення продуктивності роботи підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали