Реферат «Теорія поколінь і українські політичні реалії», 2013 рік

З предмету Політика, політологія · додано 23.03.2013 21:43 · від Юлька кОрИцЯ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1.Виникнення та розвиток теорії поколінь.4 2.Теорія поколінь у контексті української політики.7 Висновки.12 Список використаної літератури.13

Висновок

В основі нормального процесу соціального та політичного життя лежать налагоджені і гармонійні відносини між поколіннями. Характер міжгенераційних відносин накладає свій відбиток на рішення суспільством проблем збереження соціокультурної наступності, трансляції базових соціальних цінностей, підтримання соціальної інтеграції.
Вся ця проблематика є гостро актуальною щодо сучасного українського суспільства, в першу чергу тому, що соціокультурний розкол, наявність культурного дисбалансу між поколіннями історично відтворюється з різними відрізками часу. Цей процес накладає яскравий відбиток на політичні процеси, свідченням чого є вибори 2012.
У певному сенсі перманентно відтворений розкол поколінь становить специфіку українського суспільства, є джерелом його нестабільності впродовж сторіччя.
В умовах глобалізації цінності стають все більш схожими, хоча в кожній країні і регіоні є свої особливості. Справа в тому, що є ключові події та явища у світі (поява Інтернету, поширення мобільного зв'язку), загальні для різних країн. Зміна поколінь проходить практично в одному режимі по всьому світу
Міжгенераційна інтеграція, нормальна реалізація соціокультурної спадкоємності поколінь є умовою єдності суспільства, його стабільності і життєздатності, тоді як прояви соціокультурного розколу в міжгенераційних відносинах можуть з повною підставою розглядатися як значимий фактор соціального та політичного розвитку.
В сучасному динамічному суспільстві, яке постійно ставить перед кожним новим поколінням нові проблеми і завдання самоствердження і вибору шляхів свого розвитку, досвід попередніх поколінь не може повністю відповідати завданням сьогодення і майбутнього. Змінюються механізми трансляції досвіду, в результаті формується «образ» кожного покоління, яке по-своєму робить свій політичний вибір.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?